Led ampuller ( plaka, torpido ve bagaj için)

Benim ürünler geldi, geri vites lambalarını taktım ama yanmadı havada sıcaktı pek uğraşamadım. Plakalık icin aldığımı torpidoya taktım cok guzel oldu. 

image.jpeg

@erkan163 Geri vitese taktığınız arıza ışığı yakmaz değerli Hocam. :)
Bunu yazdıktan sonra ki gün geri vites için ampul aldım, şu mercekli ledli olanlardan, dirençsizdi. Hoş oldu, bir iki gün kullandım. Sonrasında sol geri vites lambasını kontrol edin diye uyarı vermeye başladı. Dirençli yoktu 2 yere sordum. Bende geri verdim başka bişry aldım yerine. Sivastan dirençlisini alacağım gidince. Bakalım onda da hata verecek mi?

@Orhan çok sağolun hocam akşam üzeri deneyeceğim umarım yaparım olursa hemen fotoğraflayıp koyarım zaten. 

@fcsrndirençli olup olmadığını nasıl anlarız hocam benimkilerde dirençsizmidir acaba :)  biraz yabancıyım konuya kusura bakmayın

Baya uğraştırdı takması deneme yanılmayla oldu tam dibine kadar yerleştirirsen yanmıyor biraz dışarıda bırakmak gerekiyor. Yalnız görüntü hoşuma gitti fark var baya. 

image.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
76c5eabc56fbb0e58dd0646fc9386d28.jpg

Bende torpidoyu hallettim, daha önce de bagajı@ardafeto ile halletmiştik saolsun, artık arabamda ic kısımda led oldu hepsi

Sent from my iPhone using Tapatalk

@fcsrndirençli olup olmadığını nasıl anlarız hocam benimkilerde dirençsizmidir acaba :)  biraz yabancıyım konuya kusura bakmayın
Estağfurullah Hocam ne kusuru. :)

Sizin resimden örnek vereyim. İşaretli kısımlar direnç benim bildiğim. Birde saçma gelebilir ama girişi böyle güzel, şekilli duranlar iyisi oluyor genelde. :D

jnj5Em.png

Bu da benim eskilerden, girişi böyle basit olanlar elinizde kalabilir. Kesin kalır demiyorum ama genelde pek sağlam olmuyorlar. 

WYEZ2m.jpg

Geç cevap için kusura bakmayın, yeni gördüm mesajınızı. :(

@fcsrn Süper dikkatlisin yaw :) KPSS den kalma bir hatıra :) aa mantıklı ben de küllüğü kullanıyordum :)

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

@Orhan Hoca Ampüller dün geldi akşam hemen taktım. Aslında bunları torpido için almıştım. Baktım ışık çok güzel orijinal aydınlatmalar gelene kadar plakaya taktım. Soldaki Aliexpressden aldığım sağdaki Hepsiburada.com dan aldığım. Kesinlikle tavsiye ederim ışığın gücü beyazlığı çok iyi.

http://www.aliexpress.com/item/2pcs-High-Power-Canbus-T10-W5W-COB-Led-Bulb-Lamp-Light-for-SUZUKI-Grand-Vitara-Swift/32294195883.html

Satıcıya mesaj atarsanız 1$ civarı indirim yapıyor.

342a7d1d02e6ea3da7c2ae2b9f0358fb.jpg
568c00ff8522a0abfb1426b56ead1c77.jpg
6bee6255e34c7bed95401cae606d67d3.jpg
Hocam satıcı ile anlastım indirim yaptı ama fiyat aynı yazıyor nasıl olacak nasıl satın alınıyor

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri
Üst Alt