Led ampuller ( plaka, torpido ve bagaj için)

@Orhan Hoca

Ampüller dün geldi akşam hemen taktım. Aslında bunları torpido için almıştım. Baktım ışık çok güzel orijinal aydınlatmalar gelene kadar plakaya taktım. Soldaki Aliexpressden aldığım sağdaki Hepsiburada.com dan aldığım. Kesinlikle tavsiye ederim ışığın gücü beyazlığı çok iyi.

http://www.aliexpress.com/item/2pcs-High-Power-Canbus-T10-W5W-COB-Led-Bulb-Lamp-Light-for-SUZUKI-Grand-Vitara-Swift/32294195883.html

Satıcıya mesaj atarsanız 1$ civarı indirim yapıyor.

342a7d1d02e6ea3da7c2ae2b9f0358fb.jpg
568c00ff8522a0abfb1426b56ead1c77.jpg
6bee6255e34c7bed95401cae606d67d3.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Orhan Hoca dedi:
@Onur

Hocam soldaki çok güzel. Ve renginde hiç mavilik yok ;)
Aynen abi aliexpressten gelen :)
elinde fazla var mıydı? satın almak isterim.
Abi malesef sadece 1 çift almıştım. Bu kadar iyi olduğunu bilsem alırdım bi iki çift daha
tamamdır. bende sipariş verim bakalım.  s=s15

plaka ampul işini de böylece hallettik.  kendi başlığımda da paylaştım yeni linki.

http://www.golftutkusu.com/aksesuar/led-isik-ampulleri-%28bagaj-guneslik-torpido-ve-plaka-icin%29/

güzel iş oldu.  :'(
aynen abi :)

Ben plakadaki çinden aldığım ampülü söküp torpidoya taktım oradada çok iyi oldu. Şimdi hepsiburadadan aldıklarım takılı plakada orjinaller gelene kadar

Önce ki sayfada yaptığım plaka ışığının resmi, telefondan dolayı biraz parlama olmuş normalde plaka çok rahat okunuyor

orjinal fabrika led plaka aydınlatması nasıl acaba memnunmu kullananlar ?

Yunus Emre dedi:
orjinal fabrika led plaka aydınlatması nasıl acaba memnunmu kullananlar ?
eski aracım arıza lambası yaktığı için içimde kalan bişeydi bu. ortam karanlıksa süper görünüyor. aracımı sipariş ederken standart olduğunu öğrendiğimde çok mutlu olmuştum. :)

@maniax sevindim hocam bida degistirmekle ugrasmam peki ic aydinlatma daki led ler yeterlimi?

Yunus Emre dedi:
@maniax sevindim hocam bida degistirmekle ugrasmam peki ic aydinlatma daki led ler yeterlimi?
İç taraf gayet güzel. Kapı üstleri, kapı açma yerleri ve ayaklar ambiyans zaten. Tavandakileri açınca gündüz oluyo içerisi. Güneşlik aynaları da led zaten

Yunus Emre dedi:
@maniax cok iyi hocam o zaman bagaj la torpito bize kaliyo
bagaj gerçekten soluk. Şimdilik ellemedim onları bakalım ileride belki. sizi de heyecan basmistir :)

@maniax aynen hocam 14 gundur limana sevk ediliyor st aralik 15 20 si gibi elinde olur dedi

@Yunus Emre

hayırlısıyla binersiniz insallah. çok tatlı heyecanlar bunlar :)

Geri
Üst Alt