Led ampuller ( plaka, torpido ve bagaj için)

Orhan Hoca dedi:
O beyaz olani nereden almıştın normal giriş işimizi görür dirence gerek yok vagcomdan sönük ariza lambasi :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
led plaka ışığı konusunda halletmemiş miydik. mavi ışık olayı da nereden çıktı onur? bendekiler beyaz.
Abi bizim ledler aynı seninle fakat orjinal ledler alakasi yok ışık renginin

Bu gece geliyor fotoğraflar Allahtan bişey olmazsa
sen nereden aldın eren link atar mısın?
Ben sizinkilerden almadım Abi, burda bi aksesuarcıdan aldım

Orhan Hoca dedi:
O beyaz olani nereden almıştın normal giriş işimizi görür dirence gerek yok vagcomdan sönük ariza lambasi :)

led plaka ışığı konusunda halletmemiş miydik. mavi ışık olayı da nereden çıktı onur? bendekiler beyaz.
Abi bizim ledler aynı seninle fakat orjinal ledler alakasi yok ışık renginin

yeterli bence. sana göre yeterli değil mi? daha fazla yanması iyi olmaz bence.
Fazla yanması için değil abi sanırım bizim ampüllerin k değeri yüksek maviye dönük yanıyor.

Orhan Hoca dedi:
ben mavi tonu yakalayamadım. bana beyaz gibi geliyor. s=bilmem

@Onur
Abi benimkide mavi yanıyor ya :D

Orjinal led aydınlatmalı Golf gördüm beyaz  Passat gördüm oda beyaz :D

Plaka ledleri bu şekilde, araö sokak lambasının altındaydı pek açıklayıcı olmadı fotoğraflar ama en kısa zamanda daha açıklayıcı fotoğraflar çekip atarım buraya, paketin içinden üç parça çıkıyor, birisi led diğeri yaylı uç diğeri de dipsiz giriş için uç, dipsiz ampul yerine kullanılacaksa dipsiz için olan aparatı takıp kullanıyosun normal girişse yaylı aparatı takıp kullanıyosun

654_7b825a8400caefd767a86380ce4b6e7ce6ee930d.jpg

656_b60ddb87473e0537b4411fadc3f6e10a1bac8b35.jpg

658_311d398aeeab248490589886fbe96ed75c9f70aa.jpg

660_95838090a012ed1b8fe2a63dd58354164d1d2946.jpg

@Orhan Hoca @Onur  Bugün Golfe  led plaka aydınlatması yaptım, önce eldeki mevcut 4 ledli olanı taktım ama performansı yok gibi bişeydi beğenmedim pek

,

gittim Focusa aldığım ledlerden aldım iki tane, paketi bu şekilde

,

içinden çıkanlar bunlar, ister dipsiz girişi kullanıyossun ister normal olanı, bana dipsiz lazım olduğu için dipsiz girişi takıp kullandım

Ama bi sorun çıktı, led o yuvarlak girişten sığmadı, bende o plastik camdan küçük bir delik açtım ledin arkası zaten kendinden 3m bantlı ve kuvvetli, ledi camın dışına yapıştırıp kabloları o delikten geçirdim, led silikonlu led olduğu için su temasında bişey olmuyormuş(ben yinede ona bir çözüm bulup dıştan şeffaf bir şeyle(streç film) sarıp öyle kapatcam ilerleyen zamanda) son durum bu şekilde oldu

Aydınlatma performansı da istediğim gibi oldu (fotoğraflarda telefonun dandik kamerasından dolayı mavi görünüyor olabilir ama beyaz), gece fotoğraflarını da atarım ileri ki zamanlarda

Orhan Hoca dedi:
hayırlı olsun eren. uğraştırmış ama led ışık için değer.

@fcsrn
Sağol Abi, camı delmemek için her yolu denedim ama olmadı, aynen Led çok daha şık duruyor, makyaj lambaları nasıl sökülüyor Abi, çektim biraz da gelmedi onları da değiştiriyim elim değmişken

Orhan Hoca dedi:
hayırlı olsun eren. uğraştırmış ama led ışık için değer.

@fcsrn
Sağol Abi, camı delmemek için her yolu denedim ama olmadı, aynen Led çok daha şık duruyor, makyaj lambaları nasıl sökülüyor Abi, çektim biraz da gelmedi onları da değiştiriyim elim değmişken
ileri doğru içeriye bastırıp komple lambayı çıkartıyorduk sanırım.
Tamamdır, deneyim bakalım, çıkarabilirsem onları da değiştiririm

@Orhan Hoca @fcsrn

Eline sağlık eren. Aldığın ürün dirençli arada bi kontrol etmekte fayda ısıdan dolayı aksama zarar verebilir.

Led keşke içeriye sığsaydı yağmurda vs. sıkıntı yaratabilir.

Ben de bi kaç gündür geri vites led i aldığım satıcıyla konuşuyorum. İstediğim beyaz rengin, orjinal plaka aydınlatmasının resimlerini attım bana linkteki ürünü önerdi. Alıp deneyeceğim. Boyut küçük olduğundan yerine girer diye umuyorum.

http://www.aliexpress.com/store/product/2pcs-High-Power-Canbus-T10-W5W-COB-Led-Bulb-Lamp-Light-for-SUZUKI-Grand-Vitara-Swift/120399_32294195883.html

Onur dedi:
@Orhan Hoca @fcsrn

Eline sağlık eren. Aldığın ürün dirençli arada bi kontrol etmekte fayda ısıdan dolayı aksama zarar verebilir.

Ben de bi kaç gündür geri vites led i aldığım satıcıyla konuşuyorum. İstediğim beyaz rengin, orjinal plaka aydınlatmasının resimlerini attım bana linkteki ürünü önerdi. Alıp deneyeceğim. Boyut küçük olduğundan yerine girer diye umuyorum.

http://www.aliexpress.com/store/product/2pcs-High-Power-Canbus-T10-W5W-COB-Led-Bulb-Lamp-Light-for-SUZUKI-Grand-Vitara-Swift/120399_32294195883.html
Yağmur vs için aklımda ki çözümü denemeyi düşünüyorum, linkteki ürün sığar bence oraya çünkü boyutu duyla aynı oranda devam ediyor, duy girdiğine göre o da haydi haydi girecektir

fcsrn dedi:
@Orhan Hoca @fcsrn

Yağmur vs için aklımda ki çözümü denemeyi düşünüyorum, linkteki ürün sığar bence oraya çünkü boyutu duyla aynı oranda devam ediyor, duy girdiğine göre o da haydi haydi girecektir
Aldım bakalım gelince deneyeceğim. Şuan ki kullandığımız ledlerin orjinalle alakası yok. Beyaz ama maviye dönük bi beyaz.

Geri
Üst Alt