Led ampuller ( plaka, torpido ve bagaj için)

Focusa aldığım arıza ışığı yakmayan plaka led ışıkları ne yaptımsa doğru düzgün yanmadı, birisi mutlaka böyle kendi kendine yanıp yanıp sönüyor bişeyler yapıyor kafasına göre, Abi senin bu verdiğin linktekiler böyle yapmıyor değil mi,  ona göre hem focusa hem golfe alacağım inşallah @SATURNUS2015  videoda çektim eklerim pc ye geçince

Golf bagaj led ampülü; 10 what sofit le ampül. mümkünse philips yada photon olabilir  :)

fcsrn dedi:
Focusa aldığım arıza ışığı yakmayan plaka led ışıkları ne yaptımsa doğru düzgün yanmadı, birisi mutlaka böyle kendi kendine yanıp yanıp sönüyor bişeyler yapıyor kafasına göre, Abi senin bu verdiğin linktekiler böyle yapmıyor değil mi,  ona göre hem focusa hem golfe alacağım inşallah @SATURNUS2015  videoda çektim eklerim pc ye geçince
Orhan abinin kullanigi ampulun aynisini bende kullanıyorum sıkıntı yok kesinlikle :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konuya hiç bakmamisim fotoğrafı koymayı unuttuk :)

Şimdi söyle bi sorun var bana göre orjinal ledler beyaz yanıyor fakat bizim aldıklarımiz bariz mavi renk. Beyaz olarak hangi ürünü almak gerekir

Onur dedi:

Şimdi söyle bi sorun var bana göre orjinal ledler beyaz yanıyor fakat bizim aldıklarımiz bariz mavi renk. Beyaz olarak hangi ürünü almak gerekir

Bende bunlardan focus için alıp pişman olmuştum, daha sonra o girişe uyumlu hem çok parlak hem ayak aydınlatma için aldığım daha az parlak olan ledler var, focus elime geçince resim paylaşırım, bu arada onları burada bir oto aksesuarcıdan aldım fiyatını resim ekleyince eklerim

Edit: şimdi netten buldum fotoları, nokta nokta led döşeli şeklinde olan az parlak olan ve 7,5 tlye almıştım tanesini, diğer düz led olan ise kutunun içinden iki aparat çıkıyor birisi dipsiz ampüller için diğer normal girişliler için, bununda tanesini 10 tl ye almıştım(geçen plaka lambaları yanıp sönüyor demiştim, bu çift uçlu olandan taktım düzeldi o da)

650_a40475b69eb38ad6c729384ec2ac09e875932b6e.jpg

652_58cba1d57da2e0b6bc3ada5e0f9474163f4368f7.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
fcsrn dedi:

Bende bunlardan focus için alıp pişman olmuştum, daha sonra o girişe uyumlu hem çok parlak hem ayak aydınlatma için aldığım daha az parlak olan ledler var, focus elime geçince resim paylaşırım, bu arada onları burada bir oto aksesuarcıdan aldım fiyatını resim ekleyince eklerim
Orjinal ledlerle farkı cidden iki aracı görünce anlaşılıyor. Beyaz led lazım bize @Orhan Hoca hallederiz biz bu işi :) )

fcsrn dedi:
@Onur mesajımı editledim
Beyaz mi bunların aydınlatması gece çekimi olursa daha net konusabiliriz

O beyaz olani nereden almıştın normal giriş işimizi görür dirence gerek yok vagcomdan sönük ariza lambasi :)

Onur dedi:
O beyaz olani nereden almıştın normal giriş işimizi görür dirence gerek yok vagcomdan sönük ariza lambasi :)

Burda bi aksesuarçıdan :) gelirsen bu tarafa çaldırman yeter ;)

fcsrn dedi:

Burda bi aksesuarçıdan :) gelirsen bu tarafa çaldırman yeter ;)
Tamamdir fotolari bekliyorum :0

Orhan Hoca dedi:

led plaka ışığı konusunda halletmemiş miydik. mavi ışık olayı da nereden çıktı onur? bendekiler beyaz.
Abi bizim ledler aynı seninle fakat orjinal ledler alakasi yok ışık renginin

Onur dedi:

led plaka ışığı konusunda halletmemiş miydik. mavi ışık olayı da nereden çıktı onur? bendekiler beyaz.
Abi bizim ledler aynı seninle fakat orjinal ledler alakasi yok ışık renginin

Bu gece geliyor fotoğraflar Allahtan bişey olmazsa

Geri
Üst Alt