1.2 tsi egzoz ucu hk.

Aracımı böyle yapma niyetim var ama nazar değdirecekler diye korkuyorum 🤭🧿
Hocam olacağı varsa oluyor kaçamıyorsun geçen benzinlikte atm para çekiyorum aracı parketmişim kör vurur ancak ordan adam sen tut arabanın el frenini çekmeyi unut in arabadan gel benim arka tampona dokun Allahtan bişey olmadı ama işte olacağın önüne geçemiyoruz bişey olacak diyede yaptırmamakta ne bileyim :)  

@Doctor 1.2 ve 1.4 egzos uçları farklı.Orjinal alırsanız tam oturuyor setskur var allenle sıkılıyor.Kesme istemiyor.mm ölçü için birşey diyemem kumpasla ölçmek gerekir.

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bunda da tek egzoz aktif oluyor. Kışın birinden buhar geliyor birinden gelmiyor 😅 Scarface gibi oluyor ama goruntusu guzel oluyor
Bende çift çıkış var susturucuyu delmiş egzozcu sağ taraftan ikiside aktif ama ses yok :)  ben tek çıkış egozoz ucunu avek servisten aldım hocam duruyorsa göndericem size paslanmaz :)  yok ben gtı yapıcam derseniz çift çıkış farklı o zamanda ortalama 500 tl tutar 100 lük egzoz uçları birde 250 tl civarı gtı difüzör araştırabilirsiniz fiyatlar güncellenmiştir muhtemelen :)  benim aracımda bu şekilde 100lük egozuz çiftini 400e almıştım

image.png

Hocam olacağı varsa oluyor kaçamıyorsun geçen benzinlikte atm para çekiyorum aracı parketmişim kör vurur ancak ordan adam sen tut arabanın el frenini çekmeyi unut in arabadan gel benim arka tampona dokun Allahtan bişey olmadı ama işte olacağın önüne geçemiyoruz bişey olacak diyede yaptırmamakta ne bileyim :)  
Tabiki öyle 🤭 Yine Allah kazadan beladan korusun 🧿 Antalya'da yapan yer varsa yaptırabilirim 👌💪

Bende çift çıkış var susturucuyu delmiş egzozcu sağ taraftan ikiside aktif ama ses yok :)  ben tek çıkış egozoz ucunu avek servisten aldım hocam duruyorsa göndericem size paslanmaz :)  yok ben gtı yapıcam derseniz çift çıkış farklı o zamanda ortalama 500 tl tutar 100 lük egzoz uçları birde 250 tl civarı gtı difüzör araştırabilirsiniz fiyatlar güncellenmiştir muhtemelen :)  benim aracımda bu şekilde 100lük egozuz çiftini 400e almıştım

Ekli dosyayı görüntüle 39882
Çok güzel duruyor hocam allah kaza bela vermesin. Hic göze çarpmıyor orijinial gibi duruyor. 

Yok hocam orijinal durumu bozmak istemiyorum aracın. O yuzden tek egzoz çıkışı arak kalsın.

Bulabilirseniz ucreti ile de alabilirim 😊😊

Çok güzel duruyor hocam allah kaza bela vermesin. Hic göze çarpmıyor orijinial gibi duruyor. 

Yok hocam orijinal durumu bozmak istemiyorum aracın. O yuzden tek egzoz çıkışı arak kalsın.

Bulabilirseniz ucreti ile de alabilirim 😊😊
Sorun değil hocam kullanmıyorum zaten ben size özelden dönüş yapıcam :)

Fazladan 1 tane elinde olan varsa 1.2 tsi egzoz ucu bende talip olurum. Herkese teşekkürler.

@Doctor hocam standarti 60 mm büyük ihtimal ben 60lik almıştım diye hatirliyorum

Herkese iyi forumar öncelikle :)  Golf 7 1.2 tsi aracıma direk takilabilen vidalı krom egzoz ucu almak istiyorum. Fakat bizim aracların standart egzoz ucu kac mm bulamadım bir türlü. Her yerde 1.4 tsi ye gore var ama 1.2 tsi neredeyse hic yok. Ayrica standart difüzöre kesme bicme yapadan en fazla kac mm ye kadar egzoz ucu sığıyor?
hocam egzoz ucunu buldum özelden yazın gönderiyim vidalı alyan anahtarıda duruyor :)  

@furkanmk7hocam egzoz ucunu hediye olarak gönderdi :)  takmasi 10 sn filan sürdü guzel bir görünüm sağladı :)  Kendisine burdan tekrar cok tesekkur ederim :)

20201128_171231.jpg

Geri
Üst Alt