1.2 tsi egzoz ucu hk.

Doctor

Üye
İsim
İlker
Herkese iyi forumar öncelikle :)  Golf 7 1.2 tsi aracıma direk takilabilen vidalı krom egzoz ucu almak istiyorum. Fakat bizim aracların standart egzoz ucu kac mm bulamadım bir türlü. Her yerde 1.4 tsi ye gore var ama 1.2 tsi neredeyse hic yok. Ayrica standart difüzöre kesme bicme yapadan en fazla kac mm ye kadar egzoz ucu sığıyor?

@Doctor 50 mm olması lazım hocam bende olucaktı eski aracımdan çıkma bakarım evdeyse sana ücretsiz gönderirim :)  şu an aracımın dizel olduğu aklıma geldi yani tek egzoz ucum var :D   o da olmaz sanırım

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Doctor 50 mm olması lazım hocam bende olucaktı eski aracımdan çıkma bakarım evdeyse sana ücretsiz gönderirim :)  şu an aracımın dizel olduğu aklıma geldi yani tek egzoz ucum var :D   o da olmaz sanırım
Hocam bir bak o da tek egzoz çıkışı uyuyorsa ne güzel  :D  uymazsa da bana guzel olabilir😂😂😂 en azindan bir giris çıkış çapını bilsem o bile bana yeter 😂

Forumumuzda bununla alakalı fazlasıyla konu var, araştırabilirsiniz hocam.

Ayrıca 70'likler kullanılıyor genelde. Aracınızda R veya Rline tampon vs yoksa 90'lık büyük duracaktır.

Şu konu size fikir verebilir. İnternette çok ucuza satılan krom egzos uçlarına dikkat edin. Hemen paslanıyorlar. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Forumumuzda bununla alakalı fazlasıyla konu var, araştırabilirsiniz hocam.

Ayrıca 70'likler kullanılıyor genelde. Aracınızda R veya Rline tampon vs yoksa 90'lık büyük duracaktır.

Şu konu size fikir verebilir. İnternette çok ucuza satılan krom egzos uçlarına dikkat edin. Hemen paslanıyorlar. 
Hocam forumdaki tüm konular 1.4 tsi çift çıkış için var. 1.2 tsiler tek çıkış. Difüzör filan komple farklı. Bir kac tane 1.2 tsi icin konu açılmış onlarda da net bir sonuç yok😅 

Google'dan da baktım yine bir sonuç elde edemedim🙁

Bence 1.2 TSİ İçin önyargını kırmalısın sadece hayal et ve olsun :)

Ekli dosyayı görüntüle 39868
Ateş ediyor maşallah 🧿 Hocam R tampon difuzor olunca yakışmış ama stok halde yakışmaz 😊

Çift j far ve highline panjur aldim. Birde 7.5 highline stop alirsam o retrofit yeter bana🤣

1 seneye kadar arac değişim fikrim var. Cok maliyete girmeden mutlu olmaya çalışıyorum 😂

@Doctor Evet hocam 1.2 tsi tek çıkış. mm açısından paylaştım.

Egzozsepeti satıcısına bir sorun isterseniz vidalı vs vardır onlarda. 

https://www.egzozsepeti.com/urun/volkswagen-golf-6-/-7-tdi-12-tsi-egzoz-ucu---68_7340.aspx?CatId=243

@slck hocam önceden 1.2 tsi aracına orjinal servis ürününden takmıştı. Kendisi bilgi verebilir belki.

Ekli dosyayı görüntüle 39869 Ekli dosyayı görüntüle 39870
Tesekkur ederim hocam cok faydali oldu😊

@slckhocaminda bir bilgisi varsa harika olur 

Ateş ediyor maşallah 🧿 Hocam R tampon difuzor olunca yakışmış ama stok halde yakışmaz 😊

Çift j far ve highline panjur aldim. Birde 7.5 highline stop alirsam o retrofit yeter bana🤣

1 seneye kadar arac değişim fikrim var. Cok maliyete girmeden mutlu olmaya çalışıyorum 😂
Stok halde GTİ yap geçsin hocam cok değişime gitmek istemiyorsan eğer GTİ hem maliyeti düşük hem güzel gösteriyor.  1 adet sağ sol tek cıkış verir parlak siyah difizör alırsan olur 

Stok halde GTİ yap geçsin hocam cok değişime gitmek istemiyorsan eğer GTİ hem maliyeti düşük hem güzel gösteriyor.  1 adet sağ sol tek cıkış verir parlak siyah difizör alırsan olur 
Bunda da tek egzoz aktif oluyor. Kışın birinden buhar geliyor birinden gelmiyor 😅 Scarface gibi oluyor ama goruntusu guzel oluyor

Geri
Üst Alt