Çift yanmayan gündüz farı ve sinyaller

GOLF444

Yeni Üye
İsim
ÖZHAN BAŞKAYA
Benim 2019 Golf 7,5 Highline aracım var. 2018 modelde öndeki gündüz farları ve sinyaller çift yanarken benimkinde tek yanıyor. Benim sorum bu farların gizli özelliklerden çift yanması sağlanır mı?

@GOLF444 çift j far sonradan açılan bi özellik değil.  Araç alınırken ya opsiyon ekletmeniz yada çift j farlı almanız gerekmekteydi. 
İlla çift j li istiyorsanız yüklü bir miktar verip servisten değiştirebilirsiniz veya cuzi miktara replika alabilirsiniz. 

Birincisi böyle bir opsiyon yoktu. Oysa ki 2017 yılında highline ilk defa makyajlanırken bunlar çift yanıyordu. Şimdi çift yanması için R Line paketi alıp o kadar ekstra para vermek de mantıksız. Ayrıca yazılımla hiç bir gereği olmayan sinyalleri gündüz farı gibi yaktırmak mümkünken gündüz farlarını çift yanmasını istemem basit bir istek ama VW herşeyden ekstra para kazanma yanlısı. Cevap için teşekkürler

Birincisi böyle bir opsiyon yoktu. Oysa ki 2017 yılında highline ilk defa makyajlanırken bunlar çift yanıyordu. Şimdi çift yanması için R Line paketi alıp o kadar ekstra para vermek de mantıksız. Ayrıca yazılımla hiç bir gereği olmayan sinyalleri gündüz farı gibi yaktırmak mümkünken gündüz farlarını çift yanmasını istemem basit bir istek ama VW herşeyden ekstra para kazanma yanlısı. Cevap için teşekkürler
... paragrafındaki  '' yanlış bilgi '' sayısı kaç sizce ?!

Merhaba, serzenişiniz gündüz ledlerine ama çift J nin tek vasfı ikili yanması değil. İçindeki modül ile farlar adaptif oluyor ve ayrıca otomatik uzun far ayarı yapan (matrix) versiyonu da mevcut. Golf R'da standart olarak sunuluyor ve açılma efekti bizimkilerden farklı. Yani olay yandaki ledin de yanması kadar basit değil.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Benim 2019 Golf 7,5 Highline aracım var. 2018 modelde öndeki gündüz farları ve sinyaller çift yanarken benimkinde tek yanıyor. Benim sorum bu farların gizli özelliklerden çift yanması sağlanır mı?
Size de merhaba hocam, aracınızdan önce sizi tanımak isteriz :)

Maalesef düşündüğünüz kadar basit değil.

2017 Highline Golf'lerin hepsinin farları çift j mi? 

2017 modellerin bazıları adaptif özellikli yani çift J ve koltuk ısıtmalı olarak geldi. Çift j için farı camdan ayırıp içte kalan j lere aynı tonda led çekip camlarını geri iyice yapıştırmanız gerekiyor. Yani çok zahmetli ve bir o kadar da gereksiz. Zamanla yapıştırdığınız yerden dolayı önce nem oluşur sonra da su alır. Bırakın tek J yansın.

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Geri
Üst Alt