Kartal gözü

Aliyano62

Üye
İsim
Ali
Arkadaşlar cümleten merhabalar , herkese iyi akşamlar dilerim, 

Bir konu da fikrinizi ve tecrübelerinizi almak isterim , aracım golf 7 , aracıma Kartal gözü taktırmak istiyorum biraz araştırdım , taktıktan sonra kodlamak gerekiyormuş, bu konuda fikri olan var mı acaba , kodlama gerekli mi parka mı bağlamak lazım , şimdiden teşekkürler 

images (2).jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Edit

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar cümleten merhabalar , herkese iyi akşamlar dilerim, 

Bir konu da fikrinizi ve tecrübelerinizi almak isterim , aracım golf 7 , aracıma Kartal gözü taktırmak istiyorum biraz araştırdım , taktıktan sonra kodlamak gerekiyormuş, bu konuda fikri olan var mı acaba , kodlama gerekli mi parka mı bağlamak lazım , şimdiden teşekkürler 
Hocam kartal gözünden kasıt ayna altı aydınlatma sanırım. Fabrikasyon görünüm harici bir şey yaptırmanızı tavsiye etmem.

Kodlama konusunda bilgisi olanlar konuyu görürlerse yazacaklardır.

ayna altı led bulmak çok zor ben uzun süre aramıştım aldım ama iyi bir ayna tamircisi bulup taktıramadım 

Aynalarınızı katlanır ayna ile değişirseniz aydınlatma beraberinde gelecektir

Fabrikasyon şekilde.

@serkanhector her yerde satılıyor kardeş , tabi orjinal fabrikasyon değil, ama iş görecek kadar yeterli 

Parklara paralel bağlarsanız seyir halinde de yanar biraz çirkin olur.

Onun yerine iç aydınlatmaya paralel bağlansa daha güzel olur sanki, kapıları uzaktan açınca yanar ve kapıyı açınca yanar

@Aliyano62 Bence bununla uğraşacağın yere Katlanır ayna al Orijinalinden Kafan rahat olsun Ben aldım henüz montajı yaptırmadım almayı düşünürsen yardımcı olurum

@HSolak fiyat nedir acaba, yardımcı olurum derken sen mi satacaksın yoksa ?

@Kysr038 aslında seyir halinde de yansın istiyorum , sadece kapı açılıp kapanırken yanmasın

Geri
Üst Alt