Golf için küçük ama gerekli bir şey...

farukal

Katılımcı Üye

İsim
Faruk AL
Merhabalar. Uzun yolda veya şehir içinde farketmesekte sağ dizimiz sert plastiğe değiyor. Uzun yolda bazen dikkat çekiyor. Orası için bazı araçlarda yumuşak yastık detayı geliyor. Fabrikasyon olarak bazı araçlara bu standart olarak sunuluyor. Premium segment olanlarda tabi... 

Link bırakıyorum almak isteyenler alabilir. Güzel bir detay... 

TRY 29.85  12% İndirim | Evrensel araba bacak yastık dizlik Volkswagen VW Jetta MK5 6 Golf 4 5 6 7 CC Tiguan Passat b5 B6 b7 Polo
https://a.aliexpress.com/_B0ga5G

0BE0EB64-FD4A-48A7-9C79-33687BB60179.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
Valla harika bir paylaşım olmuş hocam, benim diz pek değmiyor ama, Türkiye'ye arabayla geldiğimde yokluğunu hissetmiştim. Teşekkürler.

Baya hoş bir detay. Uzun yolda beni de rahatsız ediyor. Teşekkürler paylaşım için :)

İyi düşünülmüş. Çinden getirtmem ancak benzer birşey yaptırılabilirim.

Sipariş vericem ama biraz çekiniyorum, bu aralar aliexpress'ten ürünlerin gelmesi ayları buluyor. Teyp ekranı için sipraiş ettiğim ekran koruma sticker'i daha dün geldi 7.ayda sipariş etmiştim. 
Neyse bunuda edelim seneye gelir artık  =)

@farukal döşemeciler yapabilir. Deri yerine alkantara da yapılabilir. Ayrıca bej döşeme olanlar kapı tarafina bej renkte yaptırabilirler. 

@ogzogz bende bir danışayım belki aliexp almaya gerek kalmaz

@ogzogz bende bir danışayım belki aliexp almaya gerek kalmaz
Resimlerde tatlı duruyor. Ben mesela kapı tarafına biraz üçgen tarzında düşündüm. 

Aşağıdaki videodaki orjinal mi tam bilmiyorum ama çok yakışmış.

Birebir aynı olmasa da araca uygun şekilde yapılabilir (y)

@ogzogz evet orjinal :)  bizim diz gelen trim parça sökülüp kaplama yapılırsa çok güzel olur şimdi bu videodan bu aklıma geldi. Hem daha orjinal durur 

@ogzogz evet orjinal :)  bizim diz gelen trim parça sökülüp kaplama yapılırsa çok güzel olur şimdi bu videodan bu aklıma geldi. Hem daha orjinal durur 
Beğendiğinize sevindim. Bence de olabilir. Bakalım ilk kim yapacak :)  girişimci arkadaşlar çalışmaya başlamıştır, yakında satılık diz pedi/minderi ilanları çıkabilir..

Geri
Üst Alt