Merhaba GolfTutkusu

İsim
Hasan
Herkese Selamlar..

İstanbuldan Katılıyorum Aranıza. İsmim Hasan.

Yeni kayıt oldum aranıza. Uzun süreli Seat beraberinde Vag Kullanıcısıyım halende diğer aracımız Seattır, evvelinde Golf 4-6-7 kasaları ailemizin aracı olmuştu Golf 4 ü hiç unutamam efsane bir araçtı o zamanlarda. Seatda Leon Cupramı sattıktan sonra güçlü bir araç arayışı hep arar oldum. 2015 yılında 8 ay kadar Golf 7 kullanmıştık oda güzel araçtı ama Seat tutkusunu hep aramış olup en son 2016 da veda etmiştik Golfe.

Güç ararken tekrar Golfe 7 kasasıyla ve GTI ile dönmek nasibimizde varmış.

2016 Golf 2.0 GTI Performans Paket ile aranızdayım.

Forum çok iyi , faydalı bilgiler fazlasıyla mevcut gördüğüm. Yeni aldığım kablo ile Gizli özellikleri forumdaki içeriklerle aktifleştirdim.

İnşallah burada faydalı bilgilerinde benimde bir katkım olur eskilerden ve halen forumcuyumdur, araba camialarını forum formatında daha çok severim Whatsapp grupları asla şu kıymetli forumların yerini dolduramaz bence. Aynı araca sahip olanlarla her türlü bilgi ve destek alışverişi yapabiliriz istediğinizi sorabilirsiniz.

Tekrardan Selamlar Golf Tutkusu Üyelerine.

SM-A515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hoşgeldiniz. Aracınızla kazasız belasız sürüşler. Ayrıca böyle beygirli araçları sevenler olarak fotoğrafları da görmek isteriz mahsuru yoksa. [emoji4]
İyi forumlar dilerim.
Çok teşekkür ederim cümlemize inşallah.
Yanlış anlaşılmasın Fotoğraf paylaşmayı pek seven biri değilim ama sizlere ufak bi Fotoğrafını paylaşabilirim isteğiniz üzerine:)
7c3584efa265dc6faff9c1b047bd12cc.jpg

[mention=22074]Hasan_Guney[/mention] yok hocam yok...
Biz de R bile var amma GTI lar hep çakma [emoji3]
Valla o çakma GTI ların ekmeğini ben yiyorum varolsunlar. Araba bildiğin gizli güç kimse ne olduğunu bilmiyor görende sahtedir diyor.
Tabi bu süreç gaza dokunana kadar

@Hasan_Guney 

Aramıza hoş Geldiniz keyifli forumlar dilerim.

i@Hasan_Guney hoş geldin 

Herkese Selamlar..

İstanbuldan Katılıyorum Aranıza. İsmim Hasan.

Yeni kayıt oldum aranıza. Uzun süreli Seat beraberinde Vag Kullanıcısıyım halende diğer aracımız Seattır, evvelinde Golf 4-6-7 kasaları ailemizin aracı olmuştu Golf 4 ü hiç unutamam efsane bir araçtı o zamanlarda. Seatda Leon Cupramı sattıktan sonra güçlü bir araç arayışı hep arar oldum. 2015 yılında 8 ay kadar Golf 7 kullanmıştık oda güzel araçtı ama Seat tutkusunu hep aramış olup en son 2016 da veda etmiştik Golfe.

Güç ararken tekrar Golfe 7 kasasıyla ve GTI ile dönmek nasibimizde varmış.

2016 Golf 2.0 GTI Performans Paket ile aranızdayım.

Forum çok iyi , faydalı bilgiler fazlasıyla mevcut gördüğüm. Yeni aldığım kablo ile Gizli özellikleri forumdaki içeriklerle aktifleştirdim.

İnşallah burada faydalı bilgilerinde benimde bir katkım olur eskilerden ve halen forumcuyumdur, araba camialarını forum formatında daha çok severim Whatsapp grupları asla şu kıymetli forumların yerini dolduramaz bence. Aynı araca sahip olanlarla her türlü bilgi ve destek alışverişi yapabiliriz istediğinizi sorabilirsiniz.

Tekrardan Selamlar Golf Tutkusu Üyelerine.

[mention=22074]Hasan_Guney[/mention] 
Aramıza hoş Geldiniz keyifli forumlar dilerim.
Hoş buldum teşekkürler
i[mention=22074]Hasan_Guney[/mention] hoş geldin 

Vay metin abi vay.
Trendline golfü highline yapan abimiz . Senide unutmadık
golf6.com dan tanıyorum seni abi .
Karıştırmıyorum dimi ? Orda nick farklıydı sanki.

Geri
Üst Alt