Arka ayak aydınlatma hakkında

caglar_61

Katılımcı Üye

İsim
Caglar
https://tr.aliexpress.com/item/4000580074813.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.6c6d4c4dMux9pN

Merhaba  dostlar, linkteki ürünü uzun bir süre önce almıştım öylece duruyor. ön tarafta aydınlatma var arkalara da önden paralel çekilmesi gerekiyor sanırım. Nasıl yapılacağıyla ilgili nette bir şey bulamadım. Kolay bir iş ise kendim halledeyim diyordum. Yardımcı olabilecek tarif edecek ya da doküman sunabilecek biri var mı acaba?

@AhmetCakmak teşekkür ederim hocam aslında bu videoyu görmüştüm. sadece arkalar için pratik yöntem olabilir mi diye düşünmüştüm artık bu video üzerinden gideyim.

@caglar_61 hocam bundan 1 hafta önce yaptım sadece kapı eşikleri ve konsolun sağ sol kenarları söküp ön ayak aydınlatmaya  takıyosun ben ön koltukların altındaki kabloların geçtiği yerden geçirdim ve birbirine bantladım imkanı yok ayağına dolaşmaz yani süngerler demirin tam ortasından demirin üstünden geçirdim kabloyu ( yarın foto atarım) videodaki hocamız kabloyu lambanın ordan geçirmiş sadece

Kabloda dişi ve erkek olduğu için ön ayak aydınlatmadan alıyosunuz buna takıp sonea tekrar bunu takıyosunuz arka aydınlatmaya IMG_20201107_013305.jpg

IMG_20201021_212318.jpgIMG_20201021_212013.jpg

Aliexpreste ürünün fiyatı 180₺ civarı birşey çıkıyo kargoyla birlikte daha da artıyo bende çareyi 250₺ fiyat aldığım konyavagcoma yaptırmaya karar verdim  (y)

@HSolak ben 130a almıştı zamanında. bu kurlarla değmez artık almak. vagcomcuların elindeki ucuzdan aldıkları mal bitmeden yaptırmak en mantıklısı dediğiniz gibi.

@Omer58 hocam tam aradığım şey buydu şöyle kısa anlatımlı video yapsanız kabloyu nerelerden geçirdiğinizle ilgili efsane olurdu benim için. bir de klavuz kablo olmadan mı yaptınız bu işi?

Benim araçta öndede yok bu videolardan yola çıkarak bir şeyler yapmaya çalışayım diyorum

Parça temini için tavsiyeniz var mıdır

@caglar_61  bende aliexpress malzemeleri alıp arka tarafa aydınlatma yapmak istiyorum.  paylaşılacak bilgiler doğrultusunda bana da ışık olacaktır  :)

@caglar_61 hocam dediğim gibi diğer kabloya bantladım  ve kabloyu koltuğun tam ortasından ilk delikten lambanın oraya kadar koltuk demirinin üstünden geçirdim IMG_20201107_175709.jpg

https://tr.aliexpress.com/item/4000580074813.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.6c6d4c4dMux9pN

Merhaba  dostlar, linkteki ürünü uzun bir süre önce almıştım öylece duruyor. ön tarafta aydınlatma var arkalara da önden paralel çekilmesi gerekiyor sanırım. Nasıl yapılacağıyla ilgili nette bir şey bulamadım. Kolay bir iş ise kendim halledeyim diyordum. Yardımcı olabilecek tarif edecek ya da doküman sunabilecek biri var mı acaba?
Merhabalar hocam. Ürün arka kısıma birebir uydumu acaba?

Geri
Üst Alt