Golflerimizde ince düşünülmüş detaylar.

Kademeli bagajı kimse söylemedi..  :O

Bir de gözlük bölmesi yaz kış her gün kullandığım gerçekten ergonomiyi arttıran bir detayı benim için. 

Moderatör tarafında düzenlendi:

Kademeli bagajı kimse söylemedi..  :O
Tam boy stepne olunca kullanamayanlardanım..

Ancak lastik ortası ve yanlarında pompa, 2.yangın söndürücü, çöp poşeti, bez, saf su, lastik tamir kiti ve ilkyardım setini yerleştiriyorum.

Bagaj üst kısmı da günlük torba vs. kullanırken gayet temiz ve boş olması güzel oluyor.

Tam boy stepne olunca kullanamayanlardanım..

Ancak lastik ortası ve yanlarında pompa, 2.yangın söndürücü, çöp poşeti, bez, saf su, lastik tamir kiti ve ilkyardım setini yerleştiriyorum.

Bagaj üst kısmı da günlük torba vs. kullanırken gayet temiz ve boş olması güzel oluyor.
Benim ince stepne olduğundan çok kullanışlı geliyor. Alışveriş zamanı yukarıda kullanıyorum, yükleme eşiği çok rahat oluyor. Tatil-seyahat zamanı alt kademeye alınca da 2 büyük boy valiz diklemesine(bıçak sırtı) sığıyor. 

@tiesay benim araçta hala öyle ki :)) çalıştırdığımda camı indirmeye ara veriyor... 2016 TSI 1,2

14 dakika önce, ogzogz yazdı:

Bu pantizotun alt kademeye girmesini deneyen var mı? Girmez gibi geliyor. Belki yanlardaki şişe, yangın söndürücüyü tutan plastik parçalar çıkarılırsa girebilir.

Bu pantizotun alt kademeye girmesini deneyen var mı? Girmez gibi geliyor.
Video da sanki o yan plastik parçalar dururken yerleştiriyor. Alt kademeye mutlaka girer ancak tam boy stepne olunca sığar mı bilemedim. 

Video da sanki o yan plastik parçalar dururken yerleştiriyor. Alt kademeye mutlaka girer ancak tam boy stepne olunca sığar mı bilemedim. 
Şimdi baktım. Yandaki plastikleri çıkarmak gerekiyor. Oradan önce ön tarafını içeri dik şekilde sokup ileriye itiliyor. Daha sonra plastikleri yerine takılabiliyor. 

Geri
Üst Alt