Golflerimizde ince düşünülmüş detaylar.

@ogzogz Haha bakalım mk8 de hangi ince detaylar eklenecek/çıkarılacak. 

Bir gün arabamı yıkama sonrasında geri vitese takınca geri görüş açılmadı, ve su sızıntısı nedeniyle fonksiyon dışı ibaresi belirdi. 10 dakika sonra eve dönünce eski haline döndü, o günden beri logolu kamera bölgesine uzun süre basınçlı su tutmuyorum, koruyucu bir önlem sanırım.

Usb, aux, bluetooth vs. şarkı dinlerken şarkının sesini komple kısarsanız şarkıyı durdurması  :)  küçük ama güzel bir detay geç farketmiştim.
carplay'de de aynı şekilde bu fonksiyon çalışıyor.

@tiesay gerçekten öyle. Geçen gün duran trafikte şerit değiştirirken geldi başıma saçma bir şekilde, arkamda ki dikkatli olmasa kesinlikle vururdu yani. Arkamdan çok yanaştı sanırım araç. 

5 sene sonunda geçen gün fark ettim :D Sürücünün bulunduğu kapı içindeki cebin sonunda muhtemelen şemsiye koymak için ilave boşluk bırakılmış.
Ya burayı niye uzatmışlar ki o bölgeye bişey koyulamaz da hadi burası da yalandan bi göz olsun dediler herhalde diyordum. An itibariyle ayıktım, saygıyla eğiliyorum.  :D

@Negatiwe Haklısınız benim araç Mart 2013 de alınmıştı, stoplar ve aynalar dediğiniz gibiydi, 2013 Temmuz ayından sonra (highline moıdeller için) aynalar katlanır oldu, sonrada stoplar değişti.

Ya burayı niye uzatmışlar ki o bölgeye bişey koyulamaz da hadi burası da yalandan bi göz olsun dediler herhalde diyordum. An itibariyle ayıktım, saygıyla eğiliyorum.  :D
Hocam yaz mevsiminde 0.5’lik pet şişe de sokabilirsiniz oraya :D

Hocam yaz mevsiminde 0.5’lik pet şişe de sokabilirsiniz oraya :D
Hocam 0.5 kesmiyor beni, 4 kapıya da 1,5 litre koyuyorum ben yazın  :D  hatta Golf'ün en sevdiğin özelliği nedir deseler ilk 3'e ön tarafı geniş kapı ceplerini koyarım düşünmeden. büyük rahatlık.

@Raban7 hocam vites D takılıyken arkadaki dibine girince araç yine de fren mi yapıyor? R takılı olsa park modunda anlarım da düz trafikte olması enteresan. 

Geri
Üst Alt