5 Kasım 2020 VW Zammı

Negatiwe

Efsane Üye

İsim
Serdar K
Euro kuru 9.9500 TL

Golfe dokunmamışlar ama..

Eski fiyat listelerinde Golf Highline, Passat Impression ve Troc Highline birbirlerine yakın seviyedeydi.

400 lere mi alışmak kötü

Geçen sene 200 altında olan fiyatların bir senede çarpı iki olması mı daha kötü ?

A1.jpg

A2.jpg

A3.jpg

Hocam benim anlamadığım golf 7-7.5 bayide yok. E bildiğim kadarıyla üretim bandından da kalktı sonucta avrupaya golf 8 geldi. Piyasa düzenlemek adına mı olmayan bir araca fiyat veriyorlar yoksa baska bir amacı var mı?

Bayideki arkadaşın söylediğine  göre golf ve 1.6.tdi passat ülkeye girişi olmadığı için fiyatları değişmiyordu

Golf gelmiyor hocam doğru ama dizel passat geliyor şuan bayilerde varmıdır bilmiyorum ama doğuş’ta çalışan arkadaşın söylediği kadarıyla gelen arabalar hemen satılıyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hocam benim anlamadığım golf 7-7.5 bayide yok. E bildiğim kadarıyla üretim bandından da kalktı sonucta avrupaya golf 8 geldi. Piyasa düzenlemek adına mı olmayan bir araca fiyat veriyorlar yoksa baska bir amacı var mı?
Bu ş...siz  Doğuş'un aptal fiyat listesi politikası yüzünden ikinci elde Golf'ler yerinde sayıyor. alacağımız araçların fiyatları uçtu gitti Golfler 2 aydır aynı fiyatta.. Tiguan, Passat 3 kere zam yedi aynı liste üzerinde Golfün fiyatı aynı.

2015 Nisan'da 58.600 TL olan highline, şu an 400.000 TL. Bu aracın fiyatı 7 kat artmış.. Halbuki benim maaşım toplamda 2 kat arttı bu 5 yılda. Sıfır araç almak artık hayal.. 

Sıfır midile plus satan varmi acaba 190bin yazıyor şaka gibi 

Geri
Üst Alt