Golf 7 Bcm ünitesi hangisini almalıyım

memin

Üye
İsim
mehmet emin çakırhan
herkese selam

aracım golf 7 2015 1,6 tdi midline plus manueldir.
konuya hakim arkadaşlarımızın yanıtlaması benim için önemlidir.çünkü ona göre sipariş vereceğim.
aracıma sis farı ve diğer led stopları ve farlarından ilerleyen zamanlarda takmayı düşünüyorum.
malumunuz midline plus paketler Gateway ve kısaca  BCM denilen elektrik üniteleri en düşük versiyon olarak geliyor.
buradan ve netten araştırdığım kadarıyla 2 farklı tip ve kodlu BCM nin varlığını gördüm.ama hangisi nedir neleri getirir ve çalıştırır bilmediğimden bu ikisini birbirinden ayıran artı ve eksi özlelliklerini bilmek istiyorum.

2 farklı parça kodu şunlardır 5Q0 937 084 DH   5Q0 937 084 AJ
zira aracın alt yapıyı en dolusuna göre hazırlamak niyetindeyim.
bana bu konuda açıklama yapacak kardeşlerimin cevaplarını şimdiden bekliyorum.

linkleri aşağıda paylaşıyorum

https://www.aliexpress.com/item/-/4001031098537.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.227c2e0eumDQsC

https://www.aliexpress.com/item/-/4001034124074.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.1e762e0eIh49X9

Teknik konuda bilgisi olanlar yardımcı olacaklardır lakin ben Dokiauto isimli satıcıyı önermiyorum. Bana 2.el klima paneli göndermişti. 

Ben koltuk ısıtma uygulaması için sonu DH olandan almıştım, lakin diğerine göre artısı-eksisi nedir bilmiyorum.

@frknyldrmvay adiler 
kardeşime nasıl yanlış yaparlar?nedemek ikinci el yollamak 
hayatta almam o zaman o satıcıdan.şaka bir tarafa bu iki satıcıdan (Aidu ve Dokiauto) çok şikayetler alıyorum.çizgiyi bozmuşlar ilk zamanlarki gibi değilller sanki.yanılmıyorsam ikiside bence aynı firmalar.
 acaba hıghlıne paketlerden çıkanların sonu DH ile bitenmidir.eğer öyleyse sonu AJ olarak biten sanki yazısındanda anlayacağımız gibi total (sanki herşeyi çalıştırır ve uyumlu gibi) olan sanki pahalı olduğu için daha yüksek bir sürümmüdür?

5Q0 937 084 AJ comfortable top computer trip computer BCM J519 5Q0937084AJ USE For VW Golf 7 7.5 MK7 (çeviride en üst sürüm rahat seyahat bilgisayarı  diye yazı çıkıyor.)
5Q0 937 084 DH BCM J519 5Q0937084DH FOR MQB CARS Golf 7.5 7 Passat B8 Tiguan mk2 support Ambient Light ( bundada ambians ışık destekli yazıyor.)

Benim arabam 2015 Highline, üzerinde gelen BCM ünitesi: 5Q0 937 084 AJ

Fiyat farkı yok ise DH alın. 

7.5 Highline BCM'si. 

Benim arabam 2015 Highline, üzerinde gelen BCM ünitesi: 5Q0 937 084 AJ

Fiyat farkı yok ise DH alın. 

7.5 Highline BCM'si. 
ali kardeşim fiyat farkı var.
sadece en üst seriyi alıp altyapıyı ona göre hazırlmak istiyorum.yarın öbür gün donanım eklediğimde düşük bcm ünitesi sipariş geçmeyeyim onu istiyorum.

@memin O zaman DH al hocam, yarın öbür gün hayalet takarsın vs. işine yarar. 

@AliiiiAJ olan daha pahalı, DH olan daha ucuz.
ama dediğine göre 7,5 hıghlıne da AJ geliyor.acaba DH ile arasında eksi artı ne gibi uygulamaları var? ikincisi 7,5 kasada gelen AJ olan benim golf 7 için uygunmudur?

@Aliiiipardon karıştırdım.doğru diyorsun.uygunsa özellik olarak en yüksek özelliğe sahip olan hangisidir 7 lerde gelen AJ olanmı, 7,5 larda gelen DH olanmıdır? golf 7 için hangisini sipariş vereyim nedersin?

Merhabalar konu açılmışken sorayım benim aracım golf 7.5 comfort  bcm ünite kodu 5Q0 937 084 CD. 
hangi seviye oluyor ? High, mid...

@Aliiiipardon karıştırdım.doğru diyorsun.uygunsa özellik olarak en yüksek özelliğe sahip olan hangisidir 7 lerde gelen AJ olanmı, 7,5 larda gelen DH olanmıdır? golf 7 için hangisini sipariş vereyim nedersin?
DH al hocam. 

Merhabalar konu açılmışken sorayım benim aracım golf 7.5 comfort  bcm ünite kodu 5Q0 937 084 CD. 
hangi seviye oluyor ? High, mid...
Low hocam. 

@memin hocam DH al net en guncel hali. 7,5 ta gelir ambians destekler. Dh taktiginda keyless vs yoksa sorun yasamazsin kodlamada amA sen genede bcm kodlamasini kodlamaya hakim birisyle hallet. Dh ucuz cunku yeni be uretimide fazla sizinde bildiginiz gibi parca eskidikce bulunabilirlik azalir fiyat artar. Golf 7,5 2017 aracimda DH taktim ambians icin.

@memin @Aliiihocamın dediği gibi almışken 7.5 Highline BCM'sini alın ileride tekrardan ihtiyaç olursa bir daha masraf etmemiş olursunuz.

Geri
Üst Alt