Cam filim önerisi

İsim
Mehmet yaşar
Merhaba arkadaşlar 2.aracım olan bmw 320d aracıma cam filimi yaptırmak istiyorum Zaibart ve llumar arasında hangisini öneriyorsunuz zaibart fiyat 1800tl + motor koruma ve ozon temizliği hediyeli llumar ise fiyatı 1400 tl llumar 10 yıl garanti veriyor zaibart ömür boyu garanti hangisini tavsiye edersiniz bu fiyata ön cam dahil .

llumar-Gaziantep 

zaibart-Diyarbakır 

Son iki aracımda Llumar ATR serisi kullandım, tavsiye ederim hocam.

Yaptırdığınız bir işin yanında hediye edilen şeylerden de pek bir şey beklemeyin, hatta belki de yaptırmamanız daha hayırlı olabilir.

Son iki aracımda Llumar ATR serisi kullandım, tavsiye ederim hocam.

Yaptırdığınız bir işin yanında hediye edilen şeylerden de pek bir şey beklemeyin, hatta belki de yaptırmamanız daha hayırlı olabilir.
Alıntı yapmadığınız için bildirim gelmedi bana hocam, başka ne yazılmış diye bakınca gördüm sorunuzu.

Hangi seri olduğuna bağlı fiyat konusu ama ATR serisi ise 1400 yüksek geldi bana. Ben geçen sene temmuz ayında 5 camı 600 veya 650ye yaptırmıştım. Şimdi de olsun 1000 lira.

Llumar bayisi olan bir yerde yaptırın yaptıracaksanız, garanti kartı da veriyorlar.

bence  LLumar, daha kaliteli olduğunu düşünüyorum

Ben Llumar tavsiye ederim. Ön cama air80 diğer 5 cama atr15. Fiyat konusuna gelirsek Llumar ve ziebart en pahalı işlem yapan yerler. İki sene önce 5 cama 700 civari fiyat veriyorlardı. Siz ön cam dahil fiyat almışsınız. Fiyat bence fazla değil ama pazarlıkla bi 100 lira falan belki düşürülebilir. 

@frknyldrm hocam Gaziantep bayii den fiyat aldım 
Ön cam dahil yazmışsınız, benim gözümden kaçmış o. Benim yazdığım fiyat ön cam hariç fiyattı.

Tüm camlar ATR serisi ise 1400 yine de yüksek gibi, birkaç yerden daha fiyat alın derim ama kurlardan dolayı fiyatlar her yerde bu seviyelere gelmiş olabilir, bilemiyorum.

Yaklaşık 3-4 hafta önce ön cam Air 80 5 cam ATR serisi 1800 lira teklif aldım taksitte yapmadılar. Llumar kayseri ve Niğde

Yaklaşık 3-4 hafta önce ön cam Air 80 5 cam ATR serisi 1800 lira teklif aldım taksitte yapmadılar. Llumar kayseri ve Niğde
Hocam ön camınıza uygulatmayın.. Yan camlarınıza daha uygun fiyatlı ürünler yaptırın.. Çok öyle binalardaki gibi bi yalıtım beklemeyin.. Yazık yani o rakamlar.. Arka camınıza da uygulama yaptırmayın tavsiyem. Sökmeniz dert risk..

@Franquaz Arka cama film cektirmedikten sonra film cektirmenin anlamı nedir?

@Franquaz Arka cama film cektirmedikten sonra film cektirmenin anlamı nedir?
Amaca göre hareket edin sıkıntı halinde vs sökme ile ilgili bi araştırın isterseniz. Çok mantıklı değil yaptırmak kullandığınız ürün ne olursa olsun arka cam söküm eziyet. Hata vs olma durumunda size işkence.. Tavsiye sadece karar sizin, arka camdaki rezistans elinizde kalmasın.

@Franquaz hocam bunlar biraz işini bilmeyen firmalardan sonra ortaya çıkarılmış söylentiler. işini bilen insanlarla ve kaliteli markayla çalıştığınız zaman böyle bir sorun, sorun olmaktan çıkıyor açıkçası.

şu fiyatları vermeyin bu performansı beklemeyin tarzı söylemlerinizi de doğru bulmuyorum. sonucta kaliteli mal iyi para iyi performans demektir. üzerine yapılan marka ve modeller sadece araç üzerinde değil o gördüğünüz dev camlı binalarda bile kullanılıyor. Ki ben kendi aracımda bariz ısı yalıtım farkını anlayabiliyorum. hatta fiyat ve kalite farkı olan cam filmli farklı araçlara bindiğiniz zaman da bariz anlaşılıyor. Hadi hiçbir fark göremediniz bari cam filmi olmayan araçla olan araç arasında farkı bariz anlamanız gerek.

siz antalyada tam olarak o güneşte ne yapıyorsunuz ne kullanıyorsunuz camlarınızda da memnun değilsiniz merak ettim?

Geri
Üst Alt