Golf 7 Yerine 0 Km 2020 Renault Clio 5 1.0 100bg İcon Manuel???

Baho_34

Katılımcı Üye

İsim
Mert Bahadır
2013 82 Binde Golf 7 Manuel 1.4 Tsi Highline manuel sahibiyim. Opsiyon olarak aracımda Ergoactive Masajlı ısıtmalı koltuk,Keyless,Renkli Ekran ve Alarm mevcut. Aracımı satıp 0 km araba alma niyetim var. Clio 5 yeni kasa olması,İç genişlik ayrıca bagajı 390 lt olması tercih sebebim oldu. İcon paket yani en dolu donanım ama manuel alma niyetim var? Siz olsaydınız ne yapardınız? Fikirlerinizi merak ediyorum. Saygılarımla :rolleyes:

@Musaaksoy Uzun zamandır işsiz kaldığım ve kredi borcumdan dolayı satmak zorunda kalabilirim. Kalan paraya böyle bir alternatif düşündüm. Sizin düşünceniz nedir?

@Baho_34 amaç para artırmak ise maddi yönden bir şey söyleyemeyeceğim. Ama clio golften sonra kalite vs olarak daha düşük kalacaktır vs vs hemen hemen her yönden üzecektir. Aracınız standart highline da değil, çok güzel opsiyonları var. Ama clio 5 olarak düşünürsek güzeldir. Ama bu saatten sonra sıfır araç alsam muhtemelen otomatik alırdım

Evet onun bilincindeyim.
Peki bayide bir clio inceleyip daha sağlıklı bir karar vermenizi öneriyorum.

Ben golf aracıma aileden bir birey gözüyle bakıp şirket aracı megane yadırgıyorum rahat edemiyorum bir bağ kuramıyorum.

Yani polo bakın ibiza leon ama en doğru karar yine sizde hayırlısı olsun.

@Baho_34 hocam golf 7 den sonra kalite konfor işcilik vb. bircok şeyden vazgeçmek demektir sizinki bir müddet sıfır arac konforu ve heyecanından sonra bu saydıklarımı cok arayabilirsiniz tabi tercih meselesi 

@Baho_34 İhtiyaç durumunuzu bilmiyorum ancak ben Polo bakmamızı tavsiye ederim. Bir çok C sınıfı araçtan bile kaliteli dizaynı var, en azından golften sonra sizi idare edecektir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Peki bayide bir clio inceleyip daha sağlıklı bir karar vermenizi öneriyorum.

Ben golf aracıma aileden bir birey gözüyle bakıp şirket aracı megane yadırgıyorum rahat edemiyorum bir bağ kuramıyorum.

Yani polo bakın ibiza leon ama en doğru karar yine sizde hayırlısı olsun.
Teşekkürler inceleyeceğim.

@Musaaksoy Uzun zamandır işsiz kaldığım ve kredi borcumdan dolayı satmak zorunda kalabilirim. Kalan paraya böyle bir alternatif düşündüm. Sizin düşünceniz nedir?
Yaşamdaki alacağımız kararları zevk estetik konfor vs belirliyebiliyor.Fakat en belirleyici unsur ekonomi oluyor.Ekonomik olarak vermiş olacağınız karar,minimum olarak diğer unsurları olumsuz etkilemesi bakımından @Negatiwehocamın tavsiyesine katılıyorum

Geri
Üst Alt