Ön takımdan gelen ses

Mye06

Üye
İsim
Yusuf
Hepinize iyi pazarlar

2015 golf aracımda direksiyonu çevirince gacırtı ve gelen bi ses

Bir de kasislerden geçince gelen ses.Ses aynı bi yatak gıcırdaması gibi sanki bişiler kopacak

Ustaya gidicem p.tesi günü ama sizlerin tahminini ve deneyimleyenlerin fikrini merak ediyorum

Ankara dayım tekinler vw gidicem varsa isinin ehli durust usta tavsiye alırim

@Mye06 iyi pazarlar ustam golf araçlarda kronik bir sıkıntı aslında o gıcırdama sesi burçların yağlanması gerekiyor ama ilerleyen zamanda tekrar ses yapar. 

Upvote 0
o direksiyon çevirince gicirdama sesi bende de var da kasislerde olmuyor bende merak ediyorum neden o ses 

Upvote 0
özellikle düşük hızlarda kasislerden geçerken gelen ses burçlardan kaynaklanıyor serviste burçları yağlatmıştım ücretsiz olarak ses kayboldu 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Upvote 0
@Tayyip3458 çok entrerasan 

Golf 7 ler bu kadar cok tutmusken cok kronik problemlerinin olmasi ve kullanicilarinda buna alismis olmasi vw algısı🙃

Upvote 0
@Mye06 hocam diğer araçların kronik problemlerine ne demeli ? Sorunsuz problemsiz araç inanın yok. Golf her zaman kullanıcısını mutlu eder kullanırken de satarkende. 

Upvote 0
forumda konusu var burç sesidir o kışın soğuk havalarda sabahları daha çok yapar sonra geçer. Yağlattırın bi süre geçer, ben  silikon sprey sıkıyorum 1 sene gıcırtı olmuyor. Kışlıkları takarken teker sökülmüşken sıkıyorum.

Upvote 0
@agacmalzeme aynen soğukken daha çok oluyor onu farkettim.

Peki direksiyonu tam çevirince gelen ses ? 

Upvote 0
burçları yağlattırın direksiyondan gelen seste büyük ihtimal kesilir ama devam ederse direksiyon kutusu olabilir mafsal olabilir oradaki mekanik yerlere bakmak lazım.

Upvote 0

Geri
Üst Alt