İzmir’de deprem

Ölenlere rahmet, yaralılara acil şifa, enkaz altında kurtarılmayı bekleyenlere kolaylıklar diliyorum Allah'tan.

Kalbimiz, dualarımız İzmir halkı iledir.

Çocukların okul kitaplarını gördüm, içim gitti. Çok zor, Allah yardım etsin. Umarım kayıplar artmaz.

Forum üyelerimizden İzmir'de bulunanlar, umarım zarar görmemişlerdir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Balıkesir'de son derece şiddetli hissettik. İzmir'de insanlar kim bilir neler hissetti neler yaşadı, hala da yaşıyor. Umarım ki en az can kaybıyla en az zararla çıkarız bu felaketten. Büyük geçmiş olsun tüm İzmir'e. Allah yardımcıları olsun.

Şuan manisadayım izmire 24 km mesafedeyiz ancak gerçekten çok sallandık bu sefer bir evimizin odasının duvarlarında çatlaklar oluştu. Seferisardaki yakınlarımın deniz seviyesinin yükselmesiyle mahalleyi su bastığını söylüyor. Allah herkesin yardımcısı olsun🙏

Ulkede kazara yasiyoruz ne kentsel dönüşüm var ne iletisim alt yapisi. 20 senedir iletisim alt yapisi icin para aliniyor ama ne hikmetse bir turlu cozulemiyor cok uzuluyorum ulkenin haline off ! 

bende İzmirdeydim, müstakil ev, 40 saniye sallandı durdu, çok şükür kayıpsız atlattık. 

1999da da Kütahya'da askerken 7,5 i hisseden biri olarak bugünkü de fazlasıyla korkuttu 

Geri
Üst Alt