Active info display ( hayalet ekran)

Tanju1616

Üye
İsim
Tanju
Merhaba arkadaşlar. Hayalet ekran düşünüyorum.fikirlerinizi alabilir miyim
1-)Çıkma 33 bin km çerçeve montaj 6.500 TL

2-) aftermarket linkini attığım ürün.

%100 Türkçe tüm veriler görüntülenebiliyor ve Apple android yansıtılabiliyor.Türkiye de ukoled garajda mevcut fiyatı yine 6.500 tl

GOLF 7 VE 7.5 UYUMLU 2013-2020 HAYALET EKRAN NAVİGASYON SIFIR İlan No: 873340141 https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-yedek-parca-golf-7-ve-7.5-uyumlu-2013-2020-hayalet-ekran-navigasyon-sifir-873340141/detay

CC9EE4CB-FC4B-4293-ACF9-FD7D29C442E5.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
2. Seçenek orjinal değil galiba, kullanan var mıdır, kullananı denk gelir mi bilmiyorum.

ama altyapı ve yazılım orjinaldeki gibi kusursuz çalışır mı orası önemli.

O kadar para verip memnun kalmamak kötü olur.

İlk seçenek eğer km değerinize yakınsa değerlendirilebilir.

En azından orjinal parça olduğu için araca değer katar, hatta vazgeçip söküp satarken bile diğerine göre daha kıymetli olabilir.

@Kysr038 evet orjinal değil aftermarket diye satılyor. Türkiye’ye yaptıranlar vardı ama ilerleyen zamanda hata , arıza verir mi bilemem

Tanju abi selam. Ya çıkma orjinal al derim yada parça kodlu ürün. Ölü piksel sorunu okudum ben 1-2 forumda bilgin olsun. Geçici çözümler yapıp satıyorlar sen 10 saat 15 saat kullandığında panel ısınıyor ve ölü piksel tekrar belirgin hale gelebilir. Bende araştırma sürecindeyim ve benim işim daha zor. Hayalet ekran çerçevesini füme renk bulmam gerekiyor siyah değil.

aftermarket olan sizin göstergenizdeki board sökülerek aktarım yapılarak kullanılıyor orjinalden şaşmamak gerek

Aftermarket olanın youtube da anakartı nasıl aktarıldığı var merak eden varsa..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Meet garajda da vardı çıkma orayada sorun belki daha uyguna gelir hocam

SM-G980F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt