GOLF 7.5 ADAPTİF FAR (ÇİFT J) HK.

@forzaGilles hocam bugün ender elk. Metin abiyle konuştum. Afs beynine gerek yok falan dedi. Farı beyinleriyle almak yeterli gerisi kodlama. 

Ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmiyorum açıkçası. 

@forzaGilles hocam bugün ender elk. Metin abiyle konuştum. Afs beynine gerek yok falan dedi. Farı beyinleriyle almak yeterli gerisi kodlama. 

Ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmiyorum açıkçası. 
Afs beyni olmazsa farların adaptif özelliği nasıl olucakmışş

@Raban7 afs sensörü şart :) tek j ler tek beyinli sadece yükseklik sensörü olması yeterli zaten bende comforttan dönüş yapıcam malum koltuk ısıtma için bcm alıyorum gw de sipariş geçtim bi ara far kablosu için dönüştürüce de alıp sonra far aramaya başlarım çıkma çift j lerde piyasada mevcut belkide adaptif far yaparım belli mi olur :)

Birisi şöyle 20000 TL maliyet çıkar desin de heveslenmeden vaz geçelim, yoksa ben de düşünürüm.  :)

Bu arada bu farların çiftini yurt dışından getirmek, taşımak ciddi iş... Bize farlar ufak gibi görünse de sadece iki farın kutusu golf bagajına sığmıyor. 

Birisi şöyle 20000 TL maliyet çıkar desin de heveslenmeden vaz geçelim, yoksa ben de düşünürüm.  :)

Bu arada bu farların çiftini yurt dışından getirmek, taşımak ciddi iş... Bize farlar ufak gibi görünse de sadece iki farın kutusu golf bagajına sığmıyor. 
Sarı sitede beyinsiz sadece far 10.000 TL istiyor 

@Alpyaman Hocam ben yanlış mı aratıyorum acaba, bulamadım? 

@Alpyamanaynen bende gördüm yazdım o ilana hocam. Boş far 10000 diyor. Metin bey bugün doğuştan 12 civarı olması lazımdı en son falan dedi. Yarın konuşacağım. 

@tiesay hocam zaten o kutuyla olucak iş değil😂 koltuk altına, döşeme altına sıkıştırcan hahaha 

Geri
Üst Alt