🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷Bugün Günlerden Cumhuriyet

metinkar

Uzman Üye

İsim
Metin
Araç
Golf8 Life
Merhaba arkadaşlar,

Cumhuriyetimizin ilanının yeni yılında Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk”ü, aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi saygı ve rahmetle anıyor, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı en içten dileklerimle kutluyorum...

Son düzenleme:
Her geçen 29 ekimlerde büyük bir mutluluk ve gururla.; insandan, çoğulculuktan, hak ve hukuktan, adaletten, özgürlüklerden yana olan Cumhuriyetimizin yıldönümünü kutluyorum. İyi ki varsın Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Nice yıllara Türkiyem...

Cumhuriyet bayramımız kutlu olsun.  En başta Mustafa Kemal Atatürk'ü anıyor ve daha özgür daha adaletli bir Türkiye diliyorum.

Hep birlikte daha nice bayramlara inşallah... Cumhuriyetimiz kutlu olsun.

Gazi M. Kemal Atatürk ve tüm şehitlerimize saygı ve minnetle Cumhuriyet bayramımız kutlu olsun 🙏

Cumhuriyet bayramımız kutlu olsun. Nice yıllar daim olsun. 

Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bütün silah arkadaşlarının ruhu şad olsun. 

Cumhuriyet bayramımız kutlu olsun. Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve tüm şehitlerimizin mekanı cennet olsun. Bu memlekete bir çivi bile çakandan Allah razı olsun, memlekete bir çivi bile çakmadan satıp savuranlarıda kahreylesin.

Maddi ve manevi olarak daha güçlü yarınlara kavuşmak dileğiyle...

Bu vatan için emek harcamış, kan, gözyaşı, ter dökmüş ve ahirete göçmüş olanlara Allah'tan rahmet, gazi olup hayatına bir şekilde devam edenlere şifa ve kolaylıklar diliyorum.

Allah tüm vatanseverlerimize güç versin.

Vatan size minnettardır.

Geri
Üst Alt