Highline'dan R'a

Doğrusunun nasıl olduğunu tam bilmediğim 😂 arkada bulunan 4 boru hariç çok beğendim, şimdi yanlış yazıp uyarı almayayım diye riske girmedim 😂😂 kazasız belasız
Aracı R body kite çevirdiğim için arka 4 çıkış olması lazım aracın geri kalanıyla uyum sağlaması açısından 

Çok güzel olmuş hayırlı olsun. Malum fiyatlar ortada, araba değiştirmek ilerleyen dönemler için zor görünüyor. Sıkıldığımda benim de yapacağım şey bu. Görmüş oldum iyi oldu.

Sent from my iPhone using Tapatalk
işinize yaradıysa ne mutlu bana :D

%1 şarjla parlaklık fulletir bu hocam :)  egzoz uçları aktif mi? Ve 4 çıkış montajını nasıl yaptılar? @cakirme
teşekkürler hocam egzoz sol taraf aktif sağ taraf şuanlık fake muayenem yakın geçsin arkaya spor kazan almayı düşünyorum tek giriş çift çıkış olan tip

Güle güle kullanın body kit aracı çok değiştiriyor.Nacizane tavsiyem arka egzozları elden geçirin sol dış yamuk duruyor birde öne tampon için r/rline plakalık takmanızı öneririm.Daha tok durur.Orjinalinde olduğu gibi.
teşekkürler.Evet egzozlar pek simetrik değil farkındayım şuanlık yaptırmak için yaptırdım doğrusu muayenem geçsin daha büyük kafa ve sağ sol aktif şekilde yapmayı düşünüyorum.Ön plakalık var elimde değişitirmeyi bende düşünüyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@cakirme Maşallah hocam hem jant hem bodykit çok yakışmış. Bagaj logosu detayı çok başarılı bir tercih olmuş. Benim de merak ettiğim, egzoz uçları görüntü mü aktif mi? Bir de yanlış gördüysem düzeltin, marşpiyel değil de sadece marşpiyel lipi var gibi gördüm doğru mudur?

@cakirme Maşallah hocam hem jant hem bodykit çok yakışmış. Bagaj logosu detayı çok başarılı bir tercih olmuş. Benim de merak ettiğim, egzoz uçları görüntü mü aktif mi? Bir de yanlış gördüysem düzeltin, marşpiyel değil de sadece marşpiyel lipi var gibi gördüm doğru mudur?
Teşekkür ederim darısı sizin başınıza inşallah.Bagaj logosu plastdip içi beyaz folyo.sol taraf aktif sağ taraf fake deldirmek istemedim yakın zamanda muayenem var muayene sonrası tek giriş çift çıkış kazan alıp iki tarafında aktif etme gibi bi planım var.Görünüş marşpiyel lipi gibi fakat marşpiyel diye geçiyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
kardeşim hayırlı uğurlu olsun baya emek vermişsin.
yaylar jantlar tamponlar ve difüzörler çok güzel durmuş.
fakat benim zevkime göre söyleyecek olursam arac beyaz renk olduğu için bukadar siyah detayı arabayı boğuyor.örneğin bagaj logosu krom olarak ayna kapağı beyaz renk olarak kalsaydı daha şık dururdu.plakalığıda bence siyah değilde beyaz zemin üzerinde olacağı için krom geçme plakalık daha uygun durur.nedense bilmem ama beyaz renk araca krom aksesurlar eksik olunca araba ben burdayım diye ortaya çıkmıyor.biraz krom detayları yapınca( ki kendi aracıma uyguladıktan sonra aracım gözümde bambaşka bir şeye döndü) sanki aracın hem çok spor hemde çok elegans, ağır duracak gibi olur.
benim nacizane fikrim budur.tabiki zevkler tartışılmaz senin içine sindiyse tüm detaylar bizleri boşver.en doğrusu sana doğru geleni yapmaktır.

plakalık için ise kendi taktığım plakalığın linkini veriyorum.her türlü rengide mevcut plakaya vida atmana gerek kalmıyor.
https://urun.n11.com/plaka-aksesuarlari/2-adet-yeni-nesil-krom-plakalik-nikelaj-plaka-cercevesi-P228109017

Geri
Üst Alt