Highline'dan R'a

cakirme

Üye
İsim
Mehmet İlker ÇAKIR
Herkese merhabalar yaklaşık 3 yıldır sahibi olduğum Golf 7.5 Highlineden ilk yılı tamamlandığında yavaş yavaş sıkılmaya başlamıştım.Aklımda hep R-line yapma düşüncesi vardı fakat kardeşim yapmışken R olsun abi diyince aklıma R body kiti koydum.Bu yazın aracı kesin olarak R yapmaya karar verdim.Verdiğim sıradada @Raban7  3.5 cm Eibach yaylarının satılık olduğunu gördüm aklımda en sondu yay takma fakat iyi durumda olduğunu görünce yayları kaçırmak istemedim.Daha sonrasında R body kit arayışına girdim bazı dükkanlara gittim baktım bile fakat en son forumumuzunda sponsoru olan @SEMTuning'ten komple R body kit (ön tampon,marşpiyel,arka R difüzör) tedarik ettim çok yardımcı oldular sağolsunlar.Seti aldığımda tek eksik kalan şey janttı ve aklımda sadece proteria vardı ve R setle aynı zamanda @Raban7hocamın 19'Proteria ilanını gördüm tekrardan rahatsız ettim ve proteria jant lastik takımını aldım.Vede ortaya bu araç çıktı.Yorumlarınızı bekliyorum...

Son 2 resimde marşpiyel yok :)

WhatsApp Image 2020-10-28 at 22.43.36.jpeg

WhatsApp Image 2020-10-28 at 22.43.39.jpeg

WhatsApp Image 2020-10-28 at 22.43.40.jpeg

WhatsApp Image 2020-10-28 at 22.43.40 (1).jpeg

WhatsApp Image 2020-10-28 at 22.43.41 (1).jpeg

WhatsApp Image 2020-10-28 at 22.43.41 (3).jpeg

WhatsApp Image 2020-10-28 at 22.43.42 (1).jpeg

WhatsApp Image 2020-10-28 at 23.09.15 (1).jpeg

BEDEL.jpg

CISSSS.jpg

Doğrusunun nasıl olduğunu tam bilmediğim 😂 arkada bulunan 4 boru hariç çok beğendim, şimdi yanlış yazıp uyarı almayayım diye riske girmedim 😂😂 kazasız belasız

Çok güzel olmuş hayırlı olsun. Malum fiyatlar ortada, araba değiştirmek ilerleyen dönemler için zor görünüyor. Sıkıldığımda benim de yapacağım şey bu. Görmüş oldum iyi oldu.

Sent from my iPhone using Tapatalk

%1 şarjla parlaklık fulletir bu hocam :)  egzoz uçları aktif mi? Ve 4 çıkış montajını nasıl yaptılar? @cakirme

Moderatör tarafında düzenlendi:
çok şık olmuş araç maşallah güle güle kullanın.

Güle güle kullanın body kit aracı çok değiştiriyor.Nacizane tavsiyem arka egzozları elden geçirin sol dış yamuk duruyor birde öne tampon için r/rline plakalık takmanızı öneririm.Daha tok durur.Orjinalinde olduğu gibi.

Herkese merhabalar yaklaşık 3 yıldır sahibi olduğum Golf 7.5 Highlineden ilk yılı tamamlandığında yavaş yavaş sıkılmaya başlamıştım.Aklımda hep R-line yapma düşüncesi vardı fakat kardeşim yapmışken R olsun abi diyince aklıma R body kiti koydum.Bu yazın aracı kesin olarak R yapmaya karar verdim.Verdiğim sıradada @Raban7  3.5 cm Eibach yaylarının satılık olduğunu gördüm aklımda en sondu yay takma fakat iyi durumda olduğunu görünce yayları kaçırmak istemedim.Daha sonrasında R body kit arayışına girdim bazı dükkanlara gittim baktım bile fakat en son forumumuzunda sponsoru olan @SEMTuning'ten komple R body kit (ön tampon,marşpiyel,arka R difüzör) tedarik ettim çok yardımcı oldular sağolsunlar.Seti aldığımda tek eksik kalan şey janttı ve aklımda sadece proteria vardı ve R setle aynı zamanda @Raban7hocamın 19'Proteria ilanını gördüm tekrardan rahatsız ettim ve proteria jant lastik takımını aldım.Vede ortaya bu araç çıktı.Yorumlarınızı bekliyorum...

Son 2 resimde marşpiyel yok :)

Ekli dosyayı görüntüle 39348

Ekli dosyayı görüntüle 39359

Ekli dosyayı görüntüle 39361

Ekli dosyayı görüntüle 39362

Ekli dosyayı görüntüle 39363

Ekli dosyayı görüntüle 39364

Ekli dosyayı görüntüle 39365

Ekli dosyayı görüntüle 39366

Ekli dosyayı görüntüle 39367

Ekli dosyayı görüntüle 39368
Güle güle kullanın hocam, çok hoş olmuş.  (y)

Egzoz uçları bir ayar istiyor sanki, gözüme battı benim de.

Geri
Üst Alt