Neden Golf 8 Alınmamalı?

İç mekan ve arka tasarım güzel ancak ön farlar nedir ya nerden baksam sevemiyorum. Efsane golf 7 ve 7.5 farlarindan sonra çok kötü görünüyor

@iammbbad Bence hemen Golf 9 çalışmalarına başlamaları lazım. Makyajla bile düzelmez bu kasa.

Efsaneler efsanesi ilk gördüğümüzde kalbimizin durduğu o Golf 7 birde makyajlayıp dünyaya getirdikleri çift j li bir canavar, o kasadan sonra çokta kalbe hitap eden bir model olmadı benim için bu 8. Anladığım kadarı ile 7 de alıştığımız bir çok özelliği kaldırmışlar. Kişisel görüşüm dış tasarım 7 den eski, iç tasarımda modern olmaya çalışmış bir klasik gibi. 

Tabi benim için en önemlisi bu araçta baktığım motor seçenekleriydi. Eğer gerçekten TDI gelmeyecekse daha büyük hayal kırıklığı olacak. Bence getirmeleri lazım...

Neden alınmaz?

Öncelikle yetkililer euroya bakmıyor bakmadık lari için oda coştu 10 tl bandına girdi bence en önemli faktör...

Tmm dolar ile maaş almıyoruz ama 

TL ile maas alıp euro ve  dolar ile harcamak gercekten imkansızı başarıyoruz...

Gelelim araca dalga geçiyorlar resmen fiyatlar uçarken kalite düşüyor 

Bi MK 4 devirdaimina bakın bide golf 7 devirdaimi daha geçtiğimiz perşembe 2 gün oluyor yani serviste değişti 2.205.84 tl kronik sorunlu olduğu belli 30 bin km de garantiden değişen parça 103 binde cepten değişti gitti nie bu kadar pahalı die sorunca e euro artıyor iyide biz bakmıyoruz ki dolara euroya....

MK 8 e gelelim golf 7 bile kronik sorunlar var fakat kalitesini seviyoruz MK 8 de o kalite bile kalmadı 

Bu gidişle wv kendine gelmezse zamanın Nokia si olacak gibi duruyor 

Kendini guncellemeli 

Tiguan benzeri on ızgara olsa 

Alırdım ama :)))

saygılar...

@Mmt0634 katılıyorum hocam. öyle bi zamandayız ki fiyatlar artıyor kalite azalıyor gerçekten. umuyorum ki golf için olmaz ama bu nokia benzetmesinin gerçeklik payına inanıyorum...

Geri
Üst Alt