Neden Golf 8 Alınmamalı?

@Alpyaman 

Tekrar düşünün isterseniz :)
@smhkhocam, 

golf 7/ 7,5 ları ne kadar da sevsek gün gelecek 8 veya 9 ile değiştirir en fanatiğimiz bile ... 

bu iş basit iphone kıyaslamasına benziyor,  6S ne kadar efsanede olsa 12 yi alabilen alır ve unutur 6yı 

Alışkanlıklardan kurtulmak  çok zordur alışkanlık kazanmak daha zor golf 7-7.5 güzeldi 8 daha güzel 🙃😊

Bence yeni ekran güzel olmuş, kadran hizasında olması bütünlük sağlamış ki çoğu yeni araçta da bu şekilde oluyor artık, emanet gibi durmuyor bence, yeni BMW'lere benzettim hatta. Dışını ise beğenmedim, bir 7.5 Highline gibi değil.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben de 6 ve 7 kasaları kullandım. Zamanında 6 harika geliyordu, 7'ye de bütçem yetmediği için çok bakmıyordum bile. Şimdi Golf 7 aldım, 6'ya baktıkça ne kadar eski bir arabaymış diyorum. Diyeceğim o ki bence zamanla gözler alışır, 7 veya 7,5 eski gibi gelmeye başlar. Şimdi çıplak gözle görmedik, videolarda ve fotoğraflardakinden daha iyi olacaktır diye düşünüyorum. İnşallah hayal kırıklığı yaratacak durumda değildir.

Ben açıkçası aracı pek beğenemedim. Golf 6 gibi çok hantal bir duruşu var. Farlar ve stoplar golf 7.5 high versiyonunun çift j modeli çok çok daha karizmatik ve iddalı. İç kokpitin ambiyansını çok güzel ama klima ve müzik sistemi dokunmatik olması aşırı kullanışsız hale gelmesine sebebp olacak. Ben mekyaj gördüğünde aynı honda civiclerde ki gibi fiziksel tuşa sonradan geçeceğini düşünüyorum. Kaput amortisörü hayal kırıklığı oldu bende. Bayiye geldiğinde hemen gidip test edeceğim. Şuanki fikrim golf 8 golf 7.5 çok çok aratır hele birde o 7.5 doluysa :)  

Kaput amörtisörü diyosunuzda kaç defa açıyorsunuz boş yorum sanki sürücü kapısı da kolay yada zor açılıyor diye tartışıyoruz arkadaşlar golf bu sınıfın lideri 1.0 yada 1.2 motorlara camanında kimse yaklaşmıyodu gidermi çekermi diye ww bugüne kadar en çok sattığı model golf dünyada bugüne kadar en çok satılmış hactbek olayın aslı şu artık araçlar elektirikliye dönüyor zaten motor çeşitlerindede akü destekli bi durum var farkındaysanız nasıl ki önceden tuşlu telefon vardı şimdi dokunmatik var biz bunları düşünürken ww düşünmüyormu bak araç yok herkez gelmesini bekliyo tırlarda bile ayna yok içte ekran var golf yoksa ww yok herkez farkında en önem verdiği araç golf tür 

Kaput amörtisörü diyosunuzda kaç defa açıyorsunuz boş yorum sanki sürücü kapısı da kolay yada zor açılıyor diye tartışıyoruz arkadaşlar golf bu sınıfın lideri 1.0 yada 1.2 motorlara camanında kimse yaklaşmıyodu gidermi çekermi diye ww bugüne kadar en çok sattığı model golf dünyada bugüne kadar en çok satılmış hactbek olayın aslı şu artık araçlar elektirikliye dönüyor zaten motor çeşitlerindede akü destekli bi durum var farkındaysanız nasıl ki önceden tuşlu telefon vardı şimdi dokunmatik var biz bunları düşünürken ww düşünmüyormu bak araç yok herkez gelmesini bekliyo tırlarda bile ayna yok içte ekran var golf yoksa ww yok herkez farkında en önem verdiği araç golf tür 
Standart gelen 8 hoparlörü çaldılar 6 hoparlör kaldı, torpidonun halı kaplaması kaldırıldı., sizin mantıkla düşünürsek torpidoyu kaç defa açıyoruz., müzikte dinlemeyiz olur biter mi deyeceğiz..

@forzaGilles Ülkede futbol takımı tutar gibi parti tutanlar varken, bir aracın fanboyluğunu yapanların olması da çok normal hocam. Kendinizi yormayın kabullendiremeyiz.

@forzaGilles Ülkede futbol takımı tutar gibi parti tutanlar varken, bir aracın fanboyluğunu yapanların olması da çok normal hocam. Kendinizi yormayın kabullendiremeyiz.
Hocam tehlikeli bir yorum olmuş 😄 Kabullenmek zorunda değil kimse siz nasıl güzel olduğunu kabullenmiyorsanız bizde siz beğenin diye yormuyoruz kendimizi. 

Geri
Üst Alt