Neden Golf 8 Alınmamalı?

Ben 7 kasanın içini gördüğümde tüm gözlerin kapaklı olması ve konsol tasarımı  “vay premium olmuş kalite kokuyor resmen” dedirtmişti. Yenisinin her tarafı açık olması cidden anlamsız olmuş.Medyanın çıkıntılı olmasını açıkçası bende sevmiyorum hadi biraz yukarı aldın da o kadar mı be kardeşim.Ve hakikaten kaput çubuğu nedir bu devirde. Sen golfsün kendine gel :D  7.5 kasa sahipleri aracına iyi baksın. Ki gariptir 7 kasa daha çok seviliyor o da ayrı bir çelişki :)  

@bcaksk iç mekanda mercedes a serisindeki kadran ve ekran bütünlüğü sağlansaymış daha güzel olabilirmiş. Emanet gibi duruyor resmen.

Makyajıydı osuydu busuydu derken belki ileride güzelleştirilebilir, ama o ön bakış değişmediği sürece (Benim açımdan) bu golf alınmaz. Alsam bile her evin önüne park ettiğimde şöyle bi dönüp bakar "Keşke eski golfü satmasaydım" derim. Öyle olur demiyorum bakın DERİM.
Daha aracın tanıtımı yapılırken ilk gördüğümde de dedim " Bu şaka herhalde, gerçek golf 8 birazdan gelecek" diyerek kendimi avutmuştum. 

Hani bi araç tasarımı olur " vaybe şu bakışlara bak ne kadar agresiv duruyor, arka tarafı hele jantları....vs" dedirtir. Bu dedirtmedi işte.

@Recep Gül Bu kasayı makyaj bile kurtarmaz gibi... Golf 7.5 ön tarafın asi ve sinirli duruşu, özellikle çift J farlarda fark bariz. Golf 8 arka stoplar oyuncak gibi duruyor. Arka kısımda da 7.5 önde.

@Alpyaman GTI versiyon bizim ülkeye gelmez gelse fiyatı 600-700k civarı olur. O paralar bu araca verilir mi? Verilirse air süspansiyon işine girilir mi? Bu görüntüyü elde edebilmek için çeşitli sorular ve bir bedel var maalesef.

@Alpyaman GTI versiyon bizim ülkeye gelmez gelse fiyatı 600-700k civarı olur. O paralar bu araca verilir mi? Verilirse air süspansiyon işine girilir mi? Bu görüntüyü elde edebilmek için çeşitli sorular ve bir bedel var maalesef.
Hergüzel şeyin bir bedeli vardır. Bir önceki yorumumda belirttiğim gibi alınacaksa rline alınır veya Rline gti çevrilir. Basic mk7 7.5 da bence mk8 basic görüntüsü ile aynı eşitlikte 

@Alpyaman 
VW-Golf-R-Mk7.5_08.jpg

2021-volkswagen-golf-8-r-begins-nurburgring-testing-has-more-power-than-type-r_1.jpg

Tekrar düşünün isterseniz :)

Golf C segmentin öncu arabasıdır ve sınıfının en iyisidir diyebilirim.Evet en iyisidir mercedes bmv auidi gibi araçlara göre hem malzeme kalitesi hem fiyat performans hem de tutulan bir araçtır.Golf için sadece 5 kasa istekleri karşılayamadı onun haricinde hepsi tuttu.Golf 8 ise artık günümüzde yeni C segmentin önderi olacak diğer markaların ilham kaynağı olacak

Sizce Vw en çok sattığı modellerden birini pazarın gerisinde tutar mı?
Hocam tövbe de çarpılırsın 300 veren benim nazarımda 100 daha koyar gider premium alır asagiya bir video bırakıyorum (fiyatlar mevcut) belki size bir fikir verir; Ek olarak yeni A serisi sedanı bi inceleyin derim. 

@Kingslayer Golf severlerin yeni kasa fiyaskosunu sindirmesi biraz uzun sürecek gibi hocam :(  Kendimden biliyorum alışmak için onlarca içerik izledim.

Valla ben mk8 i beğendim açıkçası. Sonuçta golf un tasarımında klasik çizgilerden vazgeçilmediği sürece çok farklı ve vurucu bi tasarım zor. Eğer artık beğenilmiyorsa golf1 ile başlayan kutu tasarımın da sonuna gelindi demektir. genelde beğenilmiyor evet ama bunda günümüzdeki suv popüleritesinin de etkili olduğunu düşünüyorum.

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt