Neden Golf 8 Alınmamalı?

@smhk hocam sunum olağanüstü idi, bütün golfleri sırayla çıkarmaları, renkler...

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-merkar-tk-motors-2020-vw-id.3-first-edition-pro-performance-879358264/detay

Bu da varan 2 :D  695k'ya satabilirse artık... Tek akıllı kendileri olduğundan, maksat şov olsun.

İlandaki bu id.3 Almanya fiyatı yukarı yuvarlamayla 40bin euro, Mini Cooper'ın tamamen elektrikli modeli Cooper SE fiyatı da 40 bin euro.

Türkiye'de ise Cooper SE en pahalı 450 bin tl. Yani aslında Doğuş oto id.3 getirse satar gibi duruyor. Tek sorun, elektrikli araç bakımı pahalı.

id.3 ötv'si sadece %15. 

image.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
@smhk Bu arabayı satmaları zor gibi hocam. Aynı fiyata Cooper SE ve i3 var. Menzilleri ne kadar bilmiyorum ama e-Golf'ün 200km civarı menzili var. Üstelik id.3 çıktığı için Golf Mk8 itibariyle eGolf bitirildi yanlış hatırlamıyorsam. Kötüler gibi oldum ama durum bu. :)  TR şartlarında 400-500 bin tl'ye elektrikli araç alacak birisinin Golf alacağını sanmam. Cooper SE şu zamana kadar en az 10-15 defa görmüşümdür İstanbul trafiğinde.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-merkar-tk-motors-2020-vw-id.3-first-edition-pro-performance-879358264/detay

Bu da varan 2 :D  695k'ya satabilirse artık... Tek akıllı kendileri olduğundan, maksat şov olsun.

İlandaki bu id.3 Almanya fiyatı yukarı yuvarlamayla 40bin euro, Mini Cooper'ın tamamen elektrikli modeli Cooper SE fiyatı da 40 bin euro.

Türkiye'de ise Cooper SE en pahalı 450 bin tl. Yani aslında Doğuş oto id.3 getirse satar gibi duruyor. Tek sorun, elektrikli araç bakımı pahalı.

id.3 ötv'si sadece %15. 

Ekli dosyayı görüntüle 40170
Vw up getirseler bari, o aracı beğeniyorum brezilyada fena modluyorlar.

@AhmetCakmak @Negatiwe VW UP ve Cooper SE'yi ben de çok beğeniyorum. Daha çok Cooper'ı beğeniyorum ama o aracın halen neden B segmenti olduğunu anlayamadım :)  Dolu paketinde donanım anlamında çok zengin.

id.3 ötv'si sadece %15. 

Ekli dosyayı görüntüle 40170
Tasarımi beğendim yalnız golf 8 den çok çok iyi. Fiyat malum maalesef 

@Unicorn55 Tasarımı... Özellikle ön tarafı görünce tilt oluyorum. O farlar ve önen çıkık tampon... Tasarım görecelidir tabi ama bunun dışında geyik testi ve euroncap crash testi beni tatmin etmedi. Güvenlik testinden 5 yıldız almış ama yandan darbe yiyince kapı bile açılıyor izlemenizi tavsiye ederim.

Kaput amortisörü ve iç mekandaki gözlük kabı, bardaklık sürgüsü, torpidodaki halı kaplamasına kadar çalınan malzemelerden bahsetmeme gerek yoktur umarım...

Geri
Üst Alt