BEHLÜL KAÇARRR :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HONEY

Uzman Üye

İsim
BÜLENT
Herkes kelimesini bile herkeZ olarak kullanan bir toplumdaki espri amacli olan ZAATILIK kelimesinden rahatsiz olan arkadaşa saygılar sunuyorum

Bu yüzden uyari almışım sagolsunlar

İkinci imla hatami yapmadan forumdan atilmadan ben kaçayım

Herkese gönlünce bol retrofitli, saglikli ve mutlu hayatlar dilerim.

Herkes kelimesini bile herkeZ olarak kullanan bir toplumdaki espri amacli olan ZAATILIK kelimesinden rahatsiz olan arkadaşa saygılar sunuyorum

Uyarı almak için fazla küçük bir yanlış gibi sanki.

Burada aile gibiyiz, yanlış yazımdan dolayı rahatsız olan öm ile veya konuya yazarak bunu dile getirebilirdi bence.

Şaşırdım açıkçası

@frknyldrm çok çok küçük bir yanlış hemde... 

buna takılan varsa gerçekten şaka gibi.

yazık yani.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Zaten forumda girilirken yazım ve noktalama işaretlerinden sınav yapılıyor. Bütün forumdaşlar olarak hepimiz ileri düzeyde yazım kuralarına dikkat ettiğiniz için @HONEYhocamızın yazım yanlışı göze batmıştır

Şurda zaten aktif 20-25 kişi var yok. Yarı aktif'de bir o kadar olsa, küçük bir grup içinde böyle durumları yaşamak üzücü.

Küstürmemek lazım insanları.. ilk mesajından satılık ilanı açan birine uyarıyı verip geçersin belki, ama forumda 3000 mesajı olan biri bence demirbaş olmuştur.

Herkesin hatası olabilir, esprili yaklaşımlar yanlış anlaşılabilir. Önemli olan bunu tatlı dille çözmek. Uyarı yerine belki naif bir ÖM, forum yönetimi açısından daha şık olurdu.

bu gözler bu forumda ne imla hataları gördü. Ki buraya gelene kadar daha ilk mesajından büyük harflerle bütün cümleyi hatta paragrafı tamamlayan insanlar yazmaya devam etti. böyle bir durumda burada bir art niyet aranır açıkçası. vahim bir durum.

Burada çok fazla aktif değilim ama girdiğimde sizin espirili konuşmalarınıza tanık oluyorum. Espirili biri olarak yazım hatanız illla olur. Bunun için uyarı veriliyorsa ki sizin kadar aktif birine diyecek lafım olmaz. O da yönetimin ayıbı olsun @HONEY

Şakadır şaka..

Bu tarz yazım hataları! ya bilmeyerek yada ortamın samimiyetinden kaynaklı yapıldığını düşünüyorum, @HONEYhocamın tamamen samimiyetten olduğunu formu takip eden herkes biliyordur.

@HONEYHocam sizde inşaAllah, trafik cezası yedim diye araç kullanmaktan vaz geçemezsiniz :)

Saygılar

Bazı forumlar görüyoruz. Belirli bir tarihte tıkanıyor ve konuşmalar sonlanıyor. Devamı gelmiyor. Şimdi anlıyorum neden o forumların öyle ıssız birer atom bombası atılmış mekanlar gibi kaldığını ! 

Soğutmayın forumdan...

@HONEY Bülent abi gerek kişiliği gerekse yardımseverliğiyle örnek bir karakter sergiliyor. Forum ahalisi içinde monoton yaşamımızda baklavacı abi olarak gönüllere taht kurdu. Sevilen kişiliği buralardan uzaklaştırmak veya uzaklaştırılmasına katkıda bulunmak bu forum için kayıp olur!

Sağlıcakla...

Bülent abinin mizahi yaklaşımlarını biliyoruz çoğumuz fakat  yeni üyeler/ziyaretçiler forum anasayfasında böyle bir başlığı görünce bazen ilk bakışta bu mizahı yaklaşımı bilmedikleri için garipseyebiliyorlar. Bu yüzden de bugün dahil olmak üzere önceden de birkaç kez raporlanmıştı. Forumdaki diğer çoğu kişi gibi benim de Bülent abi ile aram iyi olduğu için özelden de bilgi verilebilirdi ama kendisinin boş yere bu kadar büyüteceğini düşünmüyordum. Önceden bir uyarı muhabbetimiz olduğu için zaten uyarı verildikten sonra kendisine mizahi bir dille ekran görüntüsünü ona direkt özelden göndermiştim.

Böyle küçük birşey için bu durumun yaşanmasına üzüldüm.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Geri
Üst Alt