BEHLÜL KAÇARRR :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şurda zaten aktif 20-25 kişi var yok. Yarı aktif'de bir o kadar olsa, küçük bir grup içinde böyle durumları yaşamak üzücü.

Küstürmemek lazım insanları.. ilk mesajından satılık ilanı açan birine uyarıyı verip geçersin belki, ama forumda 3000 mesajı olan biri bence demirbaş olmuştur.

Herkesin hatası olabilir, esprili yaklaşımlar yanlış anlaşılabilir. Önemli olan bunu tatlı dille çözmek. Uyarı yerine belki naif bir ÖM, forum yönetimi açısından daha şık olurdu.
+1

Bülent abi cidden kaçmış galiba yazdıktan sonra bir daha girmemiş :(  

Ufak tefek şeyler neden takıldı ki acaba bu konuya 🤷‍♂️

Haydaa daha neler. Ciddi ciddi gittimi adam. Valla üzülürüm.

Değerli arkadaşlar maalesef hiç kimse @HONEYabimizi durduracak, gitmeme etkisi yaratacak şeyi paylaşmamışsınız bu görev bana düştü. 

Syg.

0EE65008-E1A4-4F3E-8043-7AE01565F799.jpeg

Bülent hocam bu foruma renk katan nadir insanlardansınız gerçekten. Sorun neyse çözülür diye düşünüyorum. Bölye saçma sapan bir raporlama nedeni nedir ben akıl sır erdiremiyorum gerçekten. 😡

Savatage hocadan sonra honey hocada gitti demek.

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bülent abi bir dilim baklava ısmarlamadın ayıptır be fırsattan istifade kaçtın dimi :)  Bunları okuyorsan sms at  :D  Senin samimiyetinin farkındayız. Birçok forumda yöneticilik yapmış biri olarak ben olsam başlığı düzeltir geçerdim.Lüzumsuz bir durum olmuş kalp kırılmış sanırsam.  @HONEY

@metinkarGeçen Savatage geldi aklıma, dedim nerelerde acaba... Sonra profilinde gezindim, son mesajına baktım ve ufak bir tatsızlık yaşadığını gördüm. Malum onun yazım tarzı, onu tanımayanlar için değişik. İroni leri bir tık fazla, yanlış anlaşılmaya açık.

Eğer tesadüf değilse, sanırım ondan gitti...

@tiesay  evet şimdi baktım okudum tekrar yani ne bileyim bu kadar kolay olmamalı yanlış bir harf bilerek yazılmadı  ise düzeltilir devam edilir diye düşünüyorum

@metinkarGeçen Savatage geldi aklıma, dedim nerelerde acaba... Sonra profilinde gezindim, son mesajına baktım ve ufak bir tatsızlık yaşadığını gördüm. Malum onun yazım tarzı, onu tanımayanlar için değişik. İroni leri bir tık fazla, yanlış anlaşılmaya açık.

Eğer tesadüf değilse, sanırım ondan gitti...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Geri
Üst Alt