BEHLÜL KAÇARRR :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bunu şikayet etmek kaçıncı seviye işsizlik gerçekten merak ediyorum.. Böyle birşeyi bu forumda görmek gerçekten şaşırttı beni.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bu iş yarım kilo baklavaya çözülür gibi ama yine de sen bilirsin bülent abi.

Forumun sevilen renk katan birisinin bu şekilde gidişi hoş olmaz, böyle ayrılık olmaz.

Halı saha maçında bile en sevdiğin arkadaşın sana faul yapınca tartışma gerilim çıkıyor maç bitimi yine kol kola.

Yani lafı uzatmadan baklava ile bu işi çözelim bitsin.

Şakadır inşallah. @HONEYGece operasyonlarını, baklava xls ve nice etkinlikleri kim yapacak hocam yapma gözünü seveyim.Böyle kalabalık bir forumda illa vardır can sıkıcı 1-2 kişi ama bu 1-2 kişi için kocaman aile terkedilmez hocam...

@HONEY hocam emeğiniz ve katkınız forum icin büyük bence aldırış etmeyin derim. Öte yandan konu basliklari sanırım google da tarandığını icin (keza icerikte öyle) düzgün yazmanızda fayda sağlayacaktır fazla okunma ve faydalı olma acısından. Ha bunu deyince hemen beni linc etmeyin lütfen :)  sadece bilim insanı olarak düşünüyorum. 

Daha önceleride yaşadık onceki forumlarımızda bunları malesef. Forum üyelerinin forumuna sahip çıktığı gibi forumunda aktif üyelere sahip çıkıp ufak imtiyazlar tanımasında bence sorun yok.

Kaldıkı burası bir forum ve bunları kaldırabilir. Herkesin kişiliğini foruma yansıtması foruma renk katar.

@HONEY Hocam sizin gitmeniz en çok forumda aktif iletişimde bulunduğunuz forum kullanıcılarını üzer. O nedenle koyduğunuz tepkiyi buna göre değerlendirseniz şurada sayılı olarak bulunduğumuz ortamımız için daha iyi olur. 

@HONEY  nereye gidiyorsun bakayım sen bu kadar emek varken bari tatlıyı alaydın 👍🏽 şaka bir yana yakarım mecidiyeköyü...

Herkes kelimesini bile herkeZ olarak kullanan bir toplumdaki espri amacli olan ZAATILIK kelimesinden rahatsiz olan arkadaşa saygılar sunuyorum

Bu yüzden uyari almışım sagolsunlar

İkinci imla hatami yapmadan forumdan atilmadan ben kaçayım

Herkese gönlünce bol retrofitli, saglikli ve mutlu hayatlar dilerim.

Mübarek kandil gününde değer miydi insanların kalbini kırmaya ey işsiz kardeşim !!! @HONEYabiyle ufak bir alışverişimiz oldu yaklaşımı üslubu on numaraydı. Formda kaç kişiye yardımcı olduğunu herkes görmüştür. Yazık çok yazık

Herkes kelimesini bile herkeZ olarak kullanan bir toplumdaki espri amacli olan ZAATILIK kelimesinden rahatsiz olan arkadaşa saygılar sunuyorum

Bu yüzden uyari almışım sagolsunlar

İkinci imla hatami yapmadan forumdan atilmadan ben kaçayım

Herkese gönlünce bol retrofitli, saglikli ve mutlu hayatlar dilerim.
Oğurlar ola datlıcı abe.Nere gidisen, boralarda hepiciğimizi yalınız barakıpda getcen me?

Böle heç imala korallarıynın olamadığı yazıyna çeziğiyne kemsenin, garışmadığı ozakta bi yere me gidisen?

Wallah oracıklarda rahat etemessin bizsiz.Sen tezi yoktur fikriyni devşir bezi hepiciğimizi terik etmeysen.

İş hayatım boyunca sinek yüzünden midesi bulanan, pire yüzünden yorganı yakan oldum. Özel hayatımda ise yine bu kadar keskin olmasa da benzer şekilde hareket ettim. "Eee... Öperim böyle işi" deyip, kapıyı çarpıp çıkmışındır. Nihayetinde hep kendi edinimlerim, emeklerim ve hakkım gitti. 

Edindiğim tecrübe:

Başta hak verilir, tepki koyup çekip gidince de "ama bu kadarı da gereksizdi" şeklinde amalar, fakatlar söylenmeye başlanır ve nihayetinde bir bakmışsın yavuz hırsız, ev sahibini bastırmış. 

Bülent hocam, insanlar son zamanlarda müthiş kutuplaşmış, toplum gerginlik içerisinde ve yanlış anlama eğiliminde. Sizi tanımayan veya tanımasına rağmen gıcıklığına şikayet edenler bile çıkacaktır. Bu yüzden emek verdiğiniz, bunca eş dost edindiğiniz bir mecradan sırtınızı dönüp gitmek inanın ne size ne de bize bir şey kazandırmaz. Binlerce mesajlarını okuduğumuz eski kırgınlar listesine siz de girmeyin. 

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bülent abinin mizahi yaklaşımlarını biliyoruz çoğumuz fakat  yeni üyeler/ziyaretçiler forum anasayfasında böyle bir başlığı görünce bazen ilk bakışta bu mizahı yaklaşımı bilmedikleri için garipseyebiliyorlar. Bu yüzden de bugün dahil olmak üzere önceden de birkaç kez raporlanmıştı. Forumdaki diğer çoğu kişi gibi benim de Bülent abi ile aram iyi olduğu için özelden de bilgi verilebilirdi ama kendisinin boş yere bu kadar büyüteceğini düşünmüyordum. Önceden bir uyarı muhabbetimiz olduğu için zaten uyarı verildikten sonra kendisine mizahi bir dille ekran görüntüsünü ona direkt özelden göndermiştim.

Böyle küçük birşey için bu durumun yaşanmasına üzüldüm.
Ahmet hocam siz daha iyi bilirsiniz ama böyle toplulukların oluşmasını ve devamını sağlayan farklı renkler vardır. Raporlamak elbette üye olan herkesin hakkıdır ama yeni gelen arkadaşlar bi zahmet önce ortamı, samimiyeti teneffüs edip ondan sonra müdahalede bulunsunlar. Selam vermeden, damdan düşer gibi konu açıp gidenlerden dolandırıcılara kadar neler gördü bu gözler.

Bülent abinin de şekeri düşük anına denk geldi herhalde ama olayın tatlıya bağlanmasını ümit ediyorum. :)  

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Geri
Üst Alt