YENİ BİR PRETORİA VAKASI 😎

yunusaktas91

Katılımcı Üye

İsim
Yunus
Araç
1.4 TSI 150 HP
Selamlar herkese. 

Ne zamandır aklımda olan, hep ertelediğim jant değişikliğini sonunda gerçekleştirdim. “Yapma, etme” diyenler olduysa da bir yerden sonra “ne olacaksa olsun artık” diyip 17” Dijon’dan 19” Pretoria’ya geçtim.

Jantları Arıcıoğlu’ndan temin ettim. Lastikleri Hankook marka seçtim.

Taktırdıktan 1 hafta sonra, araba sitenin önündeyken çelik sibop kapaklarını çalmışlar, nazarlığı bu olsun diyip geçtim.   :)  

Şimdilik son derece memnunum, iyi ki değiştirmişim diyorum.  :)

84E619B9-1E00-4D3F-9436-6FFA273B8A61.jpeg

3C239B80-1087-439C-BD40-E2940F02498E.jpeg

yakışmış Allah nazarlardan saklasın dijonları ayırın bana [emoji4]
On numara olur

Selamlar herkese. 

Ne zamandır aklımda olan, hep ertelediğim jant değişikliğini sonunda gerçekleştirdim. “Yapma, etme” diyenler olduysa da bir yerden sonra “ne olacaksa olsun artık” diyip 17” Dijon’dan 19” Pretoria’ya geçtim.

Taktırdıktan 1 hafta sonra, araba sitenin önündeyken çelik sibop kapaklarını çalmışlar, nazarlığı bu olsun diyip geçtim.   :)  

Ekli dosyayı görüntüle 39330

Ekli dosyayı görüntüle 39331
Hayırlı olsun hocam, güle güle kullanın.

Maşallah, yakışmış.  (y)

@yunusaktas91 Gayet şık durmuş, güle güle kullanın. Pretoria Çok sevdiğim bir jant modelidir. 19" olması ve sürüş konforunu minimize etmesi sebebiyle sizin gibi tereddütler ile dolu olduğum için taktırmadım. kullandığınız yayların da önemi büyüktür doğal olarak. kullandığınız yaylar, spacer ve sürüş konforu hakkında bilgi verirseniz kafamda bir nebzede olsa netlik kazanacak gibi.

@yunusaktas91 Gayet güzel, temiz.. Dijon kullanıcısı olarak hakikaten temizlemesi ölüm.. Bak tertemiz yaparsın bu jantı temizlerken gayet pratik :)

Selamlar herkese. 

Ekli dosyayı görüntüle 39330

Ekli dosyayı görüntüle 39331
@yunusaktas91 

Geri
Üst Alt