Torpido gözü LED ışık

Recep_Gul

Paylaşımcı Üye

İsim
Recep
Merhaba arkadaşlar, başlıktada belirttiğim gibi, bundan yaklaşık 3-4 ay önce kadar Sevgili Aliexpress'ten sipariş ettiğim LED'ler iptal oldu gelmedi. Şimdi amazonda buldum beyaz led'lerden fakat bunlar 42MM Torpido gözündeki ışık 60MM olacaktı sanırım. Başkada bi yerde bulamadım. Gidip alacağım fakat hiç zamanım olmuyor. Mecbur böyle yerlerden sipariş etmem gerekiyor.
Ve ne hikmetse heryerde 60mm'lerden yok.
Bu 40mm'ler uyarmı yoksa  60mm olması gerektiğini ben mi yanlış hatırlıyorum ?

Ekran Alıntısı.JPG

@Recep Gül @oguzkaanvolkan hocam dogru söylüyor torpido T10 sizin aldığınız bagaj icin uyumlu alışveriş sitelerinde bolca mevcut T10 alıp takın geçin hocam.

Sadece led yapısının yatay olmasına dikkat edin. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Kingslayer Ben neden 60mm diye hatırlıyorum !!!
Yatay dediğinize bir örnek verirseniz daha hızlı bulabilirim sanırım,pek çok led türü buldum T10 başlığı altında. Örneğin şu uyar mı ?

Ekran Alıntısı.JPG

@bcaksk Sanırım bu ürünlerin Almanya'ya gönderim sıkıntısı var...O yüzden aliexpress gönderemiyor.

@Recep Gül T10  ledlerden bende var. Almayı düşünüyorsanız mesaj atarsınız. Yeni gördüm sanırım siz Almanya’da sınız. 

@Salih Sayın Almayı düşünüyorum hocam'da  Türkiye'den bu ürünü göndermek astarından pahalı olur diye düşünüyorum. Çoğu kezde gönderim sıkıntısı çektiğimi iyi biliyorum.

@Recep Gül Evet Almanya ya gönderim sıkıntı olur. Kargo ucuk bir fiyat olur . Ebay da olacağını düşünüyorum. T10 led diye aratın

Geri
Üst Alt