GECE GECE MULTIMEDIA 8” OPERASYONU :)

Güle güle kullan hocam, bu ünitede navigasyon var mı? Yani hayalet taktığınızda ortaya harita gelecek mi?

Çok güzel görünüyor, keyifli günlerde kullanın inşallah. 

Hayırlı olsun. Yapmak istediğim bir retrofit. Gerçekten bu malzemeleri nereden buluyorsunuz bu konuda yardımcı olur musunuz rica etsem ? 

Hayırlı olsun . Bu fiyatın içinde kablo demeti ,USB söketi  dahil midir?

@HONEY Ben demiştim abi 520'nin yolu uzun sen buna dayanamazsın diye. (Dayanamadı)  :D  Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan. Şu bizim mikrofon işini de bi halledersek süper olacak :))

Eveeet ve Mutlu son :)

Tüm işlemler bitti ve @HONEY hocam keyfle müzik dinleye dinleye yola düştü Google Navigasyonuna bakarak :D

Bileşen Koruma kaldırma ve CarPlay, Bluetooth, Sesli Komut, Spor Ekran aktivasyonları için  @forjust1dayhocama teşekkür ederiz tekrar. Desteğini esirgemedi ve uzaktan halletti hepsini :)

Parçalar nelerdi,

Ana Ünite - 8" Ekran - USB Soketi - Mikrofon - Torpido - Bez Bant
ve Tüm Kablo Seti (Medya Uzatma, Ekran, Usb, Anten Uzatma, Mikrofon Kablosu)

Aktivasyonlar ve Bileşen Koruma Kaldırma dahil, Torpido Hariç, Kargo ücretleride içinde bunların hepsi toplam

Şok Şok Şok :D  3730 TL ye mal oldu

@HONEYHocamın 3750 olan kırmızı çizgisini geçmeden yapmak için baya kastık ama oldu işte :D

Öncesi:
image_01.jpgimage_02.jpg

Sonrası:
image_11.jpgimage_12.jpgimage_14.jpgimage_13.jpgimage_15.jpgimage_16.jpgimage_18.jpgimage_17.jpg

@CemK Abi eline sağlık, mikrofon ve kablosunu nereden ne kadara temin ettin? Bana da lazım kaç zamandır arıyorum :)  

Moderatör tarafında düzenlendi:
Eveeet ve Mutlu son :)

Tüm işlemler bitti ve @HONEY hocam keyfle müzik dinleye dinleye yola düştü Google Navigasyonuna bakarak :D

Bileşen Koruma kaldırma ve CarPlay, Bluetooth, Sesli Komut, Spor Ekran aktivasyonları için  @forjust1dayhocama teşekkür ederiz tekrar. Desteğini esirgemedi ve uzaktan halletti hepsini :)

Parçalar nelerdi,

Ana Ünite - 8" Ekran - USB Soketi - Mikrofon - Torpido - Bez Bant
ve Tüm Kablo Seti (Medya Uzatma, Ekran, Usb, Anten Uzatma, Mikrofon Kablosu)

Aktivasyonlar ve Bileşen Koruma Kaldırma dahil, Torpido Hariç, Kargo ücretleride içinde bunların hepsi toplam

Şok Şok Şok :D  3730 TL ye mal oldu

@HONEYHocamın 3750 olan kırmızı çizgisini geçmeden yapmak için baya kastık ama oldu işte :D

Öncesi:
Ekli dosyayı görüntüle 39276Ekli dosyayı görüntüle 39277

Sonrası:
Ekli dosyayı görüntüle 39278Ekli dosyayı görüntüle 39279Ekli dosyayı görüntüle 39281Ekli dosyayı görüntüle 39280Ekli dosyayı görüntüle 39282Ekli dosyayı görüntüle 39283Ekli dosyayı görüntüle 39285Ekli dosyayı görüntüle 39284
Müthiş.  (y)

Emeği geçen herkesin emeğine sağlık, güzel iş çıkardınız gerçekten tebrik ederim.

Güle güle kullanın @HONEY Bülent Abi, sırada hayalet var. :)

Elinize sağlık üstadlar hayırlı olsun.Bu çalışmalarla bizlere ön ayak oluyorsunuz. :)

@HONEY

Hocam yavaş ama emin adımlarla, sindire sindire gidiyorsun retrofit işinde. Sanırım 2 sene sonra motor swap işlerine gelir sıra. 

Ünite gerçekten çok güzel, çok memnun kalacaksın. Gerek görsel gerekse muzik kalitesi olarak. 

Güzel günlerde kullanın. 

Geri
Üst Alt