GECE GECE MULTIMEDIA 8” OPERASYONU :)

vay vay vay neler görüyorum uçuş modundayız:) hayırlı olsun biraderim şık hareketler bunlar👍🏽

Hayırlı olsun güle güle Bülent hocam. Ürünleri nerden aldınız, hangi üniteyi taktınız. Rcd 520 geri mi verdin

Golf 7 ye rcd520 takmak için çerçeve değiştirmek yeterli oluyormu?kodlama dışında ek birşey gerekir mi? 

@İlker34 abi sence bu teklifin geri çevrilir mi :)  ne zaman gitsen onaylanacak bir teklif bu Bülent Abi tarafından  :D  

@HONEY hayırlı olsun abi çok güzel güle güle kullan. (y)

Ben de bu setten istiyorum da instagramda bi vagcomcuda buldum ancak ekranda çizik vardı bir de torpidoya kesme vs. olacaktı içime sinmedi açıkçası...

Abi hayırlı olsun upuzunnn deyince bende komple arabayı söküp toplayacaksin sandim [emoji2957] 1 saatlik güzel bir operasyon ile cicek gibi olur
Ustadim geç saate kalinca ve otopark da yapinca yavaş yavaş 3 -4 saat montaj sürdü torpido değiştir kablolari cek yavaş yavaş trimlere zarar vermeden sagolsun[mention=13394]Cemk[/mention] ustad uğraştı

Teşekkür ederim

Gördüğüm kadarıyla malzemelerde 'tesa kumaş bant' var. Tesa varsa herşey hallolur[emoji4]
Şimdiden güle güle kullanın.
@CemK ustad link atti bunu al dedi aldik

Teşekkür ederim

Geri
Üst Alt