GECE GECE MULTIMEDIA 8” OPERASYONU :)

Bülent Abiler geceleri avlanır, retrofiti ve yemek yemeği çok severler. [emoji4]
Abi sırf senin attığın fotoğrafları görebilmek için opera indirdim, chrome açmıyor. [emoji3]

Gece bize katılıp varligin ve destegin için teşekkürler çok guzel bir detayi sen hallettin

Çikoooolar ve icecekler icin kesene bereket:)

Abi o Dijon’u almayacaktın sen. Bak başına ne işler açtı.  :D  Şaka bi yana, Dijon’un dışta hissettirdiği kadar bu da içeride aynı yenilenme hissini yaşatacak güzel bir retrofit olmuş, güle güle kullan.

Üstat bu Rcd 520 operasyonu mu? Hayırlı olsun şimdiden [emoji1303]
Hocam Rcd520 iade etmek zorunda kaldim

Kodlarin gelmesi cinden belirsiz bir süre olduğundan dolayi

Yoksa alet cok guzel görsel ve ses olarak kod sorunlari çözülür ise pratik alet unite derdin CarPlay aktivasyon bilesen koruma kablo derdi yok

a14cb8b8b7aeb50489789c5f5cf35a1e.jpg

[mention=11839]HONEY[/mention] Bülent bey. Banada uygun fiyatlı çıkma kamera destekleyen torpido ünitesi gerekiyor, o zaman bende bir operasyon yapacağım. [emoji4]
Sagolun hocam

Sizde isallah en kisa surede operasyonu tamamlarsiniz

Bakalım bu akşam ne aşereceğiz? [emoji4] 
Güle güle kullan ağabey. 
İslem geç bittiğinden ve yarin erken saatlerde islerim olduğundan hemen eve kactim

Yoksa bunu güzel bir katmer ile taclandirirdik

• Beğen
Tepkiler: SCC
Hayırlı olsun güle güle kullanın, bu tip uygulamaların kendimiz tarafından yapılması çok zevkli bir işlem, discover pro, 8”ekran, tavan mikrofonu GPS anteni, logo kamera montajı, arka kayar stop montajı ve osram ledriving montajı yaptım araca, şimdi biri gelse de yardım etsem diye bekliyorum
)
Sagolun hocam

Destek istenecek kisilere ekledim sizi

Hayırlı olsun güle güle Bülent hocam. Ürünleri nerden aldınız, hangi üniteyi taktınız. Rcd 520 geri mi verdin
Sagolasin ustadim

Evet rcd520 iade etmek zorunda kaldim

840C ile biten uniteyi taktik

Hersey de bir hayir vardir bu komple seti sagolsun@CemK ustad piyasanin çok altina temin etti

Yaklasik 3.700 tl civarina halletti

Golf 7 ye rcd520 takmak için çerçeve değiştirmek yeterli oluyormu?kodlama dışında ek birşey gerekir mi? 
Evet Hocam cerceve gerekiyor

Kodlar temin edilmisse guzel alet tavsiye ederim

[mention=11839]HONEY[/mention] hayırlı olsun abi çok güzel güle güle kullan.

Ben de bu setten istiyorum da instagramda bi vagcomcuda buldum ancak ekranda çizik vardı bir de torpidoya kesme vs. olacaktı içime sinmedi açıkçası...
Sagolun hocam

Valla ekran ve unite sifir ayarinda cizik leke yok

Torpido yu da 300 tl temin ettik kesme biçme yapmadik

Geri
Üst Alt