HIZ SABİTLEME İZMİR

golfARY

Yeni Üye
İsim
KAAN
ARKADASLAR MERHABA. İZMİR DE HIZ SABİTLEYİCİ KONUSUNDA YARDIMCI OLABİLECEK BİRİLERİ VAR MI ? ARACIM 2013 GOLF 1.2 TSİ OTOMATİK ???

ARKADASLAR MERHABA. İZMİR DE HIZ SABİTLEYİCİ KONUSUNDA YARDIMCI OLABİLECEK BİRİLERİ VAR MI ? ARACIM 2013 GOLF 1.2 TSİ OTOMATİK ???
Merhaba Kaan hocam, öncelikle foruma hoş geldiniz. Caps Lock'ınız açık kalmış bu arada. :)

Nasıl bir yardım istiyorsunuz, detaylı yazabilir misiniz? 

Aracınız 2013 1.2 TSI otomatik mi diye bize sormuyorsunuz umarım. :D

@frknyldrm frknyldrm tesekkurler. sormuyorum oradaki ? leri fazla olmus pardon :)  arabam en boş paket ve hız sabitleyici eklemek istiyorum bunu izmir de yapan var mı ortalama ne kadar tutar ve sanırım sinyal kolundan olması gerekiyormus direksiyon da tuş takımı vs olmadıgı için.

@frknyldrm frknyldrm tesekkurler. sormuyorum oradaki ? leri fazla olmus pardon :)  arabam en boş paket ve hız sabitleyici eklemek istiyorum bunu izmir de yapan var mı ortalama ne kadar tutar ve sanırım sinyal kolundan olması gerekiyormus direksiyon da tuş takımı vs olmadıgı için.

Bu konu faydalı olabilir, İzmir'de bu işlem kime yaptırılmalı bilmiyorum ama forumda araştırma yaparsanız işinize yarayacak bir şeyler bulabileceğinize inanıyorum.

Evet ama izmir de bulamıyorum İstanbul da falan çok iyi yerler var İzmir baya kısır bu konuda.

İzmirde deprem

Geçmiş olsun

İstanbulda hissettik

Geri
Üst Alt