Jant Tercihi İçin Yardım :)

lasttohit

Katılımcı Üye

İsim
Kubilay
Selamın aleyküm abiler, aracımda kışlık olarak kullandığım geneva jantımı sattım ve yeni bir jant arıyorum. :)  

Arıcıoğlu ve bir kaç yere baktım fakat tam emin olamadım.

Şuana kadar 18nch İnter lagos ve aşağıdaki fotoğraflarda gördüğünüz jantı beğendim.

Aracımda R body kit ve vogtland yay bulunmakta. 

Aşağıda ki jantlar hakkında veya eğer aklınızda varsa başka bir jant önermek konusunda yardımcı olursanız sevinirim :)  

Son olarak arıcıoğlunda indirim sağlayabilecek bir abimiz varsa o da çok makbule geçer :)  

1.GUN METAL

WhatsApp Image 2020-10-24 at 20.36.06 (1).jpeg

2.BROWN

WhatsApp Image 2020-10-24 at 20.36.06.jpeg

3.İKİSİ BİR ARADA

WhatsApp Image 2020-10-24 at 20.36.06 (2).jpeg

WhatsApp Image 2020-10-24 at 20.36.06 (3).jpeg

4.İNTERLAGOSTT

15bd86ff0782ad0c69bed2b4982d93f8.jpg

İnterlagos jantı dobloda gördükten sonra artık pek bi albenisi kalmadı. İlk jant biraz değişik olabilir. Pretoria alabilirsiniz yakışır golfe.

İlle de bu seçenekler olacaksa, 1 numarayı tercih ederim. Ancak golf için pretoria, durban, jurva, sebring, club sport, vs.. seçenekleri varken, bunlara şahsen bakmazdım. 

Benim de oyum 1 numaraya.

Onun dışında, Pretoria elbette yakışıyor. 

image.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
@KaiZeN Bende bu janttan yanayım açıkcası fakat orjinalide 19 olduğu için 18i gözüme biraz küçük geliyor.

@AhmetCakmak @Omer___Sahin 18 proteria biraz küçük duruyor sanki ama 19u çok iyi :)  

Yorumlarınız için teşekkürler :)  

@lasttohit Hocam aracınızın rengi çok güzel. Zevk meselesi ama bence attığınız fotoğraftaki jantlar araca yakışmamış. Benim Golf’e en çok yakıştırdığım üç model: Pretoria, Jurva, OZ.

Arıcıoğlu pek satış kaygısı olan bir yer değil ama yine de pazarlık beceriniz varsa sanıyorum bir miktar indirim yaparlar. Uğraşamam derseniz de internet sitelerinde 2500 TL ve üzeri alışverişlerde 200 TL indirim kuponu veriyorlar bilginiz olsun.

Ne model olursa olsun replika almayın hocam canınızdan daha önemli değil görünüş

SM-G980F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gönül ister OZ olsun tabi fakat fiyatları bakınca pek mümkün görünmüyor :D  

Benimde önceliğim orjinal olmasından yana fakat güzel orjinal bişi bulamadım malesef.

Şuanda görünen tek orjinal seçenek inter lagos gibi onuda boyatırsan aşağıdaki fotoğrafdaki gibi fena durmuyor sanki kışlık için..

WhatsApp Image 2020-10-25 at 13.32.02.jpeg

WhatsApp Image 2020-10-25 at 13.32.01.jpeg

18" üstüne çıkarsanız konfor kalmaz lastik derin çukurlarda balon yapar.vs... Bu işin zirvesi Oz kurdan dolayı fiyatlara yorum yapamıcam😂 arıcıoğlu wrc jant çok güzel duruyor oz gibi kalitesine birşey diyemem bilmediğim ürün ben replica alsam araca her bindiğimde korku endişe ile binerim bağaj dolu + 5 kişi yolculuk esnasında allah korusun çukurlar ciddi risk .. Golflerde 18" jant seçeneği ile alındığında süspansiyon farkı var. 16/17 jant ile alınmışsa o araca 18/19 takmayın ciddi fark ediyor. Tavsiyem orjinal dijon 

Geri
Üst Alt