Retrofit Nasıl Yapılmaz!

geçen yıl bmw yi güzel hazırlamışlardı ancak bu sene golfün içine edecekler anlaşılan...

halbuki para olduktan sonra en basit işlerden biri r-line a çevirmek aracı.

Direksiyonu bile kaplama yapacaklar sanırım geçen hikayede görmüştüm. insan bir r-line direksiyon alır takar...

İlginç bir hediye olacağı net. Koltuklardaki alkantaralara bakıp da onları kesip daha kötüsünü takmak falan :) sonuçlanınca da yine şimdiki gibi kötü bir reklam olarak kalacak gibi. 

Kullandığı malzemenin deri olduğuna da inanmıyorum sünni deri gibi gözüküyor berbat orjinali yaptığından %1000 daha maliyetiydi ve kaliteliydi içine nasıl edilir adlı reklam politikalı insanlarla dalga geçen çalışmayı uzaktan izlemekle yetiniyoruz ve o sırada yurt dışında insanlar 0 arabayı nasıl daha iyi konuma cıkartırız derdinde....

Moderatör tarafında düzenlendi:

Güzelim ön farların yerine yan sanayi far takıyorlar sanırım

Bu malum kişinin kanalını arabadan hiç anlamayan kişilerin takip ettiğini düşünüyodum hep... haklıymışım.

Bence 1 Adet 2020 Model 0 1.5 TSİ Comfortline hediye etseler daha cok katılım olurdu :)  

Döşeme bence de hiç olmamış ama mekanikçinin, döşemecinin, x ustanın reklamının yapılması için de böyle elden geçirilmesi gereken bir araç seçilmesi gerekiyor.

Bugün video atmışlar, şu an izliyorum.  Discover pro mib 2.5, navi destekli hayalet falan koyuyorlar.

Nihai hali güzel olur umarım.

Az önce tamamen izledim, orjinal bi xenonları söküp replika far takacaklar. Tam tahmin ettiğim gibi oluyor.

Retrofit'leri beğenirsiniz beğenmezsiniz -ki ben de döşemeleri çok kötü buldum- ama Doğan Kabak'a arabadan anlamıyor demek için hiç takip etmemiş olmak lazım. Kişi hakkında bilgi sahibi olmadan da fikir sahibi olmak yanlış bi şeydir. Youtube için yaptığı bazı size hoş gelmeyen şeyler olabilir ama sektör böyle. Sanayiden, dergicilikten gelme bi adam. Anlamıyor demek haksızlık olur.

Kusurları olsa da genel olarak hoşuma gitti araç. 

R logosu için çizilen kılavuz çizgileri silmemişler mi, çıkmamış mı bilemedim. Doğru düzgün temizlemeden çekim yapılmış.

Bir de sol ön çamurluğun kelebek camı fitili ile birleştiği yerde boyadaki kusur gözüme çarptı. 

İnşallah ihtiyacı olan birisine çıkar.

39 dakika önce, frknyldrm yazdı:

birebir aynı şeyleri düşündüm ve videoya yorum yaptım ben de :)  genel olarak bakınca döşeme hezimeti dışında görünüm anlamında iyi olmuş araç ve opsiyonlar.  7 araca takılan 7.5 far ve bodykit ikilisine bakınca aşırı bir fark göremiyordum fotolarda. ama videoda hareketli gördüğümden mi yoksa araç renginden mi anlamadım ama tam önden bakınca 7 olduğu net anlaşılıyor gibi farların daha dar olmasından kaynaklı

basic bi xenonu çıkarıp replika far takmak, mavi emniyet kemeri ve koltuktaki işçilik ve bagajdaki o ses sistemi tam bir facia ama geri kalan kısmı genel olarak iyi duruyor. Özellikle multimedya ve direksiyon cidden güzel

Geri
Üst Alt