SİZCE HANGİSİ ÇAKMA REPLİKA DİNAMİK KAYAR STOP ??

Hiç anlamayan biri olarak gri araç çakma derdim ama.

Beyaz araç sizindi galiba Bülent hocam, sanırım çakma olan o  :D

Abi sonuçta ikiside kayıyor boşver replikasını orjinalini dışardaki adamlar nerden anlasınlar tek diyecekleri şey off şuna bak be ne güzel kayıyor  :D

(Beyazdaki replika iç stoplardaki 1-2 led içi boş kalmış ) :)   

Moderatör tarafında düzenlendi:
cakma kullanan bir insan olarak, cakmanin  sinyal isigi o kadar kuvvetliki maruz kalan insanin gozunu alarak gorusunu kaybettiriyor. adeta bi' sis

yol kenarina cekip, flasorleri yakip aracina arkadan yuruyerek geri donen biri olarak deneyimledim.

İkisi de orijinal  :p :D  @HONEY

Valla Hakan abinin @hakan1979 sağolsun bana verdiği stopların kalitesinden çok memnunum.Sinyali beyaz değil sapsarı ve normal yanması gereken şiddette yanıyor. Ve o dörtgenlerin içi güçlü ve kenarları keskin homojen yanıyor.

Ama Sıkıntı şu , kırılınca çatlayınca eşini bulamayacağım :)  Sem’in sattıkları ile arasında çok kalite farkı var :D  

Bunun gibi bir ürün satan yer biliyorsanız sağ dış stop kırık, fiyat alabilirim :)  

@hakan1979 bir de abi aldığın yeri hatırlarsan eğer varsa düşünen arkadaşlar, ordan alabilirler bence. çok kaliteli stop...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Valla Hakan abinin @hakan1979 sağolsun bana verdiği stopların kalitesinden çok memnunum.Sinyali beyaz değil sapsarı ve normal yanması gereken şiddette yanıyor. Ve o dörtgenlerin içi güçlü ve kenarları keskin homojen yanıyor.

Ama Sıkıntı şu , kırılınca çatlayınca eşini bulamayacağım :)  Sem’in sattıkları ile arasında çok kalite farkı var :D  

Bunun gibi bir ürün satan yer biliyorsanız sağ dış stop kırık, fiyat alabilirim :)  

@hakan1979 bir de abi aldığın yeri hatırlarsan eğer varsa düşünen arkadaşlar, ordan alabilirler bence. çok kaliteli stop...
Hakan abinin aldığı yer kapanmış. Kendi ilanında yazmıştı stopların markasını öğrenip araştırmak gerekiyor 

@GodThread 

öyle gerçekten, ilk geldiğinde ben de piyasadaki stoplardandır diye düşünüyordum ama uyguna aldığım için o da olur tabii diyordum. bi taktık kalite çok güzel. sağ dış kırıldı ama yedek bulamıyorum böyle olunca :D  

kaplama yaptıracağım su almasın diye kırık olana, markasını bulursam yazarım o zaman :)  

Merhaba muhammet, mslesef aldığım yer kapanmış 

Hiç anlamayan biri olarak gri araç çakma derdim ama.
Beyaz araç sizindi galiba Bülent hocam, sanırım çakma olan o [emoji3]
Bende anlamıyım hocam orjinalini ile yanyana gelse

İkiside cakma videodakilerin

Abi sonuçta ikiside kayıyor boşver replikasını orjinalini dışardaki adamlar nerden anlasınlar tek diyecekleri şey off şuna bak be ne güzel kayıyor  [emoji3]

(Beyazdaki replika iç stoplardaki 1-2 led içi boş kalmış ) [emoji4]  
Aynen ustad fena kayiiiiyooorrr

Video da o sekil cikmis içi boş led yok

Sadece homojen yanmiyor benim beyaz araçtaki

Geri
Üst Alt