Silecek önerileriniz?

RBW öneri üzerine aldım, pişmanlık yok yani.. Bi kaç gündür yağmurlu hava sessiz, güzel yani.. $ € böyle olmasaydıda bizde adam akıllı gidip orjinal alsaydık.. Tamamen bütçe meselesi..

Aerotwin 139 TL turunculu sitede. Alirsak kendimiz takabilir miyiz ? Pazartesi 3. Yillik bakim yapilacak. Servise de sorduktan sonra pahaliysa parca + iscilik netten almayi dusunuyorum ama takabilir miyim emin olamadim. Bir de servisler artik ikame arac vermiyir mu ? Bana kiralik arav verebilceklerini soylediler..

Polo : 80 TL

Golf : 100 TL

Passat : 125 TL

Ben bu Bosch Aerotwin den hem kendime hem arkadaşa aldik ama memnun kalmadik, orjinal gibi degiller kesinlikle silme konusunda. Uçlarda yeterli baski yapmiyorlar ve ozellikle cam kenarlarinda duzgun silemiyor onun icin, ortada da cok sık tam silemeden geçtiği yerler oluyor. Ortalari iyi silsin diye sık sık temizlemek zorunda kalıyorum silecegi. 3. Yilinda bile orjinal daha iyi siliyordu, neden bu kadar ovuluyor anlamadik yani. Onumuzdeki sezon tekrar değiştiririm ben bunu.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Aracı bayiden çıkarttığımdan beri arka silecek sesli çalışıyordu, konuda @forjust1daytavsiyesi üzerine ben de rbw marka sipariş ettim. Tam takım aldım, önler de yedek dursun. Umarım arkadaki ses problemim düzelir.

Aerotwin 139 TL turunculu sitede. Alirsak kendimiz takabilir miyiz ? Pazartesi 3. Yillik bakim yapilacak. Servise de sorduktan sonra pahaliysa parca + iscilik netten almayi dusunuyorum ama takabilir miyim emin olamadim. Bir de servisler artik ikame arac vermiyir mu ? Bana kiralik arav verebilceklerini soylediler..

Polo : 80 TL

Golf : 100 TL

Passat : 125 TL
Hocam silecek takması en kolay parça. Üzerinde düğme gibi bir şey var, basınca yerinden çıkıyor. Herkes Rbw markasından memnun forumda, bence rbw deneyin derim. Geçenlerde ben de arkadaşın ön silecekler için rbw almıştım, çok memnun. Silecekler eskiyince ben de rbw almayı planlıyorum.

Rbw tek geçerim....

Rbw sipariş ettim geçenlerde taktım bakalım daha test etme şansım olmadı yazarım buraya yağmurları bekliyorum 

Golf araçlarımız fabrikadan orjinal RBW marka silecek ile çıkıyor doğru mudur?

Ben bu Bosch Aerotwin den hem kendime hem arkadaşa aldik ama memnun kalmadik, orjinal gibi degiller kesinlikle silme konusunda. Uçlarda yeterli baski yapmiyorlar ve ozellikle cam kenarlarinda duzgun silemiyor onun icin, ortada da cok sık tam silemeden geçtiği yerler oluyor. Ortalari iyi silsin diye sık sık temizlemek zorunda kalıyorum silecegi. 3. Yilinda bile orjinal daha iyi siliyordu, neden bu kadar ovuluyor anlamadik yani. Onumuzdeki sezon tekrar değiştiririm ben bunu.
Yakın tarihte ben de sıkıntı yaşadım, yaşıyorum hocam, muhtelif forumlarda çok kişiden de duydum, okudum. Yeni üretim Aerotwin'lerde kesinlikle genel bir kalite sorunu var. Sorunsuzunun denk gelmesi şans işi. 2-3 ay oldu ben alalı, şoför tarafı düzgün silmediği için o tarafı 3 hafta sonra değiştirtmiştim güç bela, 1 ay kullanım sonunda yine iyi silmemeye başladı. Aerotwin alıp ECO mu taktılar artık bilmiyorum. (Bosch yazıyor ama eni daha ince diğer sileceğe göre, sonradan farkettim)

Arka silecekten de memnun değilim.

Bu sezon geçsin diye sabrediyorum, muhtemelen seneye söküp atacağım.

Golf araçlarımız fabrikadan orjinal RBW marka silecek ile çıkıyor doğru mudur?
VW araçların orjinal silecek üreticisi SWF 'dir.,

Mercedes, BMW, VW/Audi vs.. pek çok aracın orjinal ekipman üreticisi SWF

SWF VisioFlex (model no: 119272)

SWF VisioFlex Arka (model no: 119514)

Burada arkadaşların konuştuğu ve tercih ettiği RBW marka olan ucuz olduğu için tercih ediliyor., her sene değiştiririm en azından kafam rahat fiyatı pahalı değil mantığı., genelde bosch mağdurları..

VW araçların orjinal silecek üreticisi SWF 'dir.,

Mercedes, BMW, VW/Audi vs.. pek çok aracın orjinal ekipman üreticisi SWF

SWF VisioFlex (model no: 119272)

SWF VisioFlex Arka (model no: 119514)

Burada arkadaşların konuştuğu ve tercih ettiği RBW marka olan ucuz olduğu için tercih ediliyor., her sene değiştiririm en azından kafam rahat fiyatı pahalı değil mantığı., genelde bosch mağdurları..
Aracımın fabrikasyon arka sileceğinden hiç memnun değilim hocam, 2019 araçların silecekleri de SWF mi?

Aracı aldığımdan beri ses yapıyor.

Aracımın fabrikasyon arka sileceğinden hiç memnun değilim hocam, 2019 araçların silecekleri de SWF mi?

Aracı aldığımdan beri ses yapıyor.
Model yılı olarak bilmiyorum değişiklikler olmuş olabilir., arka silecek ucuz bişey değiştirin gitsin..

Geri
Üst Alt