Silecek önerileriniz?

Rbw de aldım inwells de tabiki bir Bosch aerotwin değil ama vasat oluyor paranız yoksa bunları alın. Serviste orijinal ya da aerotwin derim.

Arka silecek çok ses yapıyordu orjinal silecek. Bosch ile değiştirdim 50tl fiyatı şimdilik sessiz ve çok güzel siliyor.
Aynı şekilde arka silecek aldığım günden beri ses yapıyordu fırsat bulup değiştirememiştim. Geçen gün Bosch taktım arkaya kaymak gibi siliyor. 

ben valeo aldım gayet basarılı tavsiye ederim boschdan daha iyi..

Pazartesi günü siparişini verdiğim ön ve arka silecekleri az önce teslim aldım. Paketlemeyi çok beğendim, ürünler hasar görmeyecek şekilde boru kutu içerisinde muhafaza edilmiş.

Kafama takılan bir şey oldu sizlere danışmak istediğim. Sileceklerin üzerinde klips gibi çok sayıda takılı demir parçalar var. Bunları sökmek gerekiyor mu yoksa üstünde mi kalması gerekir?

bcdb9bab033b97117d090c5e9d8072b2.jpg

2b4d7a143be7f46ac48eb642671ecfdd.jpg
Konu açılmışken paylaşmak istedim.
Silecekleri aldığım yere iade ettim. Sileceklerin sırtına takılı olan demir klipsler beni açıkçası rahatsız etti o nedenle iade etmiş oldum. Bosch marka silecek alabilirim ama bu kadar fazla para vermeye gerek var mı diye düşünüyorum. Nihayetinde duruma göre 1-2 senede bir değişmesi gerekiyor.

Şimdi herkes farklı yorum yapmış

Orjinal SWF(Valeo)

2. Bosch Aerotwin

3. Ucuz olan Rbw

Bosch dan memnun olan da var olmayan da 

Rbw parasına göre

SWF deneyen yok mu int te satılıyor

N11'den bir satıcıdan 8 aydan fazla oluyor SWF marka almıştım. İlk zamanlar silme sırasında ses vede çok atlama yapıyordu. Aracı yıkama sonrası kullandığım hızlı ciladan kaynaklandığını düşünerek sonraları ön cama cila sürmedim, sonrasında biraz düzelmiş gibiydi. Bu hafta sonu da fark ettim ki,  iki silecekte camda çok iz yapıyor. Detaylı inceleyemedim ama cama temas eden kısımlarında hafif pürüzler oluşmuş gibi.

geçen hafta rbw siparişini gece okuyarak verdik. normalde cam silme konusunda çok titiz olan ben. suyu da sıktım silecekleri de çalıştırdım. tertemiz, sessiz ve izsiz bir sonuc aldım. 40 liraya da memnun oldum. 

sileceğin üzerindeki klipsler kalıyor.  sileceğin kendi üzerinde gelen ana klips bizim araçlara cuk oturuyor. araç içerisinden havada yukarda karada aşağıda yamuk yumuk gözküken bir şey yok.

dışardan da sadeliğiyle açıkçası gözüme şık geldi. boyut olarak da cuk oturuyor. tavsiye eder miyim? etmem ama gider ben düzenli olarak alır kullanırım. 200 lira vereceğime 40 liraya 10/10 malzeme.

Ne zaman bitecek göreceğiz. yineliyorum bu konuda hassasım elimden geldiğince sileceklerimi az kullanırım. durduk yere cam sırf pis diye bile temizlemem. arka silecek? arka sileceği sadece aldığımda çalışıyor mu diye kulllandım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Total benzinlik marketlerinde satılıyor mu acaba golf 7 silecekleri merak ediyorum. Genelde total marketlerinde cam suyu, sünger, hızlı cila, araç detay temizleyici sonax fiyatları gayet uygun muhtemelen silecekte uygun olabilir diye düşünüyorum

Bosch Aerotwin kullanıyorum, aşırı memnunum. İndirime girdiğinde fiyatı gayet makul seviyelerde oluyor. 

@Yehanoha 40₺ ye satın aldığımız sileceğin kargo ile gelen kutusu en az 10₺ dir , kargoda 10₺ desek 20₺ maliyet :)  200₺ olan silecekle ayni görevi goruyor 2.senesi hala sorunsuz kullanıyorum. Neden tavsiye etmessiniz hocam ??

@forjust1day Tavsiye etmem. Ama kendim kullanmaya ve satın almaya devam ederim hocam Farkettiyseniz ben de üründen gayet memnunum zaten. keyfi olarak tavsiye etmiyorum  :lol:  isteyen alsın istemeyen 200TL versn.40TL ye bu mal cıncık  (y)

Sanırım sileceksepeti sitesinde daha önceden takım silecek yoktu ya da ben farketmedim. Ön-arka takım 57,77₺. 11 TL daha uyguna geliyor. Tavsiyeler üzerine bir takım Rbw alıp kenara koyacağım.

Sanırım sileceksepeti sitesinde daha önceden takım silecek yoktu ya da ben farketmedim. Ön-arka takım 57,77₺. 11 TL daha uyguna geliyor. Tavsiyeler üzerine bir takım Rbw alıp kenara koyacağım.
Hocam güzel haber teşekkürler.

Ben alırken yoktu, Linki bırakayım ihtiyacı olan değerlendirsin.

https://www.sileceksepeti.com/urun/vw-golf-7-on-arka-silecek-takimi-2012-2020-rbw

Ben yedek olarak fazladan almıştım, şimdi 3. Seti alamam artık çok fazla olur  :(

Geri
Üst Alt