Silecek önerileriniz?

Önlere bosch almıştım. 3 senedir tık yok. Aynı anda arkaya da bosch almıştım ama 1 senede çöp olunca arkaya rbw aldım. Uzun süredir kullanıyorum memnunum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ben onu da denemiştim geçmişte. Yapana kadar bayağı uğraştırmıştı. Ve de siz lastiği değişeceksiniz ama, metal kısmı da zamanla direncini kaybedip cama tam baskı yapmadığı için atlama yapabilir.
Yan sanayi sileceğin mekanizması orijinal gibi baskı yapamaz diye lastik değişimi öneriliyordu, o kadar zorsa mekanizmada milimetrik de olsa fark yaratacaksa gerek yok hocam. RBW alıp geçeriz artık 🙂

Arka silecek çok ses yapıyordu orjinal silecek. Bosch ile değiştirdim 50tl fiyatı şimdilik sessiz ve çok güzel siliyor.

Dayanamadım 1 set daha aldım RBW den :D

kış bitiminde diğer araca takacağım.IMG_20201108_225714.jpg

tavsiyeniz için teşekkürler Tuna hocam :)  rica etsem araçta takılıyken fotosunu atabilir misiniz? şu aparat kısmı orjinale yakın görünümde mi ? ben de son 1 senedir bosch kullanıyorum ama rbw neredeyse çeyrek fiyatına geliyor. görünüm olarak aşırı fark yoksa rbw ciyim ben de bundan sonra :D

Bu kadar yorumdan sonra bi takım rbw de ben sipariş ettim, fiyatını görünce de alla allah bundan mı bahsediyorlar diye düşünmedim değil  :D umarım güzel sonuclar alırız. 

Bu kadar yorumdan sonra bi takım rbw de ben sipariş ettim, fiyatını görünce de alla allah bundan mı bahsediyorlar diye düşünmedim değil  :D umarım güzel sonuclar alırız. 
Dayanamadım bende sipariş ettim

@Franquaz içimizden birisi rbw çalışanı heralde.  başarılı bir satış stratejisi uygulandı  :lol:

Pazartesi günü siparişini verdiğim ön ve arka silecekleri az önce teslim aldım. Paketlemeyi çok beğendim, ürünler hasar görmeyecek şekilde boru kutu içerisinde muhafaza edilmiş.

Kafama takılan bir şey oldu sizlere danışmak istediğim. Sileceklerin üzerinde klips gibi çok sayıda takılı demir parçalar var. Bunları sökmek gerekiyor mu yoksa üstünde mi kalması gerekir?

bcdb9bab033b97117d090c5e9d8072b2.jpg

2b4d7a143be7f46ac48eb642671ecfdd.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam sökmeyin onları
Hocam,  o parçalar sileceğin sırtında takılı kalırsa görüntü açısından rahatsız eder mi? 

Az önce aracın üstündeki sileceklere baktım da onların sırtında herhangi bir şey bulunmuyor. 
Kullanmak anlamında biraz kararsız kaldım belki iadesini yaparım :)

Aracı aldığımda hem ön hem arka silecek sorunlu idi, Doğuş değiştirmemek için elinden geleni yaptı. Ön arka Bosch Aerotwin aldım, üçüncü yılı bitti bu sene değiştirdim ilk defa.

Geri
Üst Alt