Silecek önerileriniz?

@Franquaz Büyük ihtimalle hocam

Silecekte de araç eğer 4 yaş ve üzeriyse %25 indirim uygulanmakta, altındaysa da daha düşük oranda yine indirim uygulanmakta

Ayrıca iş emri açılması gerekiyorsa da açsaymış işleri ne orada

Moderatör tarafında düzenlendi:
@forjust1day Abi benim de serviste orijinaliyle değişmeme rağmen arka silecek ses yapıyor alsam pişman olmam değil mi :lol: :D

3 seferdir vakitsizlikten benzinlikten aldığım silecekle idare etmeye çalışıyorum. 

Her seferinde de tam silmeme iz bırakma problemi yaşıyorum. Silecek yukarı kalkarken problem yok tertemiz, sol silecek yukarı ve orta bölgeden aşağı inerken atlama/zıplama yapıyor camın yüzeyinde, iz bırakıyor. Acaba camımda mı problem var. 

122 liraya Bosch olan problemimi kesin çözer mi bilmiyorum, ya da sudan ucuz 43 tl RBW alsam denesem mi bilemedim.
Hocam üzerinden zaman geçmiş almışsınızdır belki ama aynı sorunu sıfır aldığım Bosch Aerotwin'de yaşadım ben. Bosch aksesuar birimine mail attım alalı 15 gün oldu aldığımdan beri sorun var gönderiyim bakın dedim, yanıt bile vermediler, sonra zorlayınca rica minnet 20km uzaklıktaki bir bosch car servise gitmeniz gerek dediler. eski sileceklerm ve yeni sileceklerimle ayrı ayrı video çekeyim eskiler bile daha iyi siliyor yormayın beni boşa dememe rağmen araçla gidilmesi gerek diye yokuş yaptılar. İnat ettim gittim değiştirdim, taktıkları yeni sileceği sordum aynısı dediler ama aynısını mı taktılar eco mu taktılar artık bilmiyorum. Görsel farklar var diğeriyle. Yorumları iyi olan en ucuz sileceği alır geçerim bu dakikadan sonra. 165 lira verdim ön arka set için, dert sahibi oldum bir de.

ucuz sileceğin lastiği orijinal mekanizmaya takılıyormuş bildiğim kadarıyla, en mantıklısı öyle yapmak.

Geldi gönlümün efendisi [emoji3]

2f84f17a2d01c9b6cc36d3c4f5d91636.jpg

@ozkangur_26 Hocam kesinlikle yetkili servis öneriyorum bosch aero twin aldım aldığım günden beri çıldırıyorum ses yapıyor tam silmiyor bauhousedan temin etmiştim fakat çok kötü yetkili servisten değişicem en kısa surede...

Ucuz sileceğin lastiği orijinal mekanizmaya takılıyormuş bildiğim kadarıyla, en mantıklısı öyle yapmak.
Ben onu da denemiştim geçmişte. Yapana kadar bayağı uğraştırmıştı. Ve de siz lastiği değişeceksiniz ama, metal kısmı da zamanla direncini kaybedip cama tam baskı yapmadığı için atlama yapabilir.

Geçenlerde @forjust1day hocamın tavsiyesi üzerine ben de RBW aldım arkadaşın başka model aracına. Henüz takmadı ama silecek iyi duruyor. Tuna hocamıza teşekkürler.

Ben de ön arka rbw aldım 2 aydır kullanıyorum memnunum.

Ben de ön arka RBW marka silecek aldım. Gayet memnunum. Bir önceki silecekler de RBW idi 3. yılda sadece dışı küflendiği için değiştirdim.

Geri
Üst Alt