Silecek önerileriniz?

arkadaslar merhaba. 2017 model comfortline golf'üm var. Yetkili serviste bakım yaptirirken silecekleri de degistirmek istedim. Ancak uçuk bir fiyat soylediler ve bende internetten siparis verip kendim degistirmeye karar verdim. Bu konuda ki onerilerinizi bekliyorum. Ayrica kayinpederimde de 2017 passat var. O da degistirmek istiyor. Bu 2 konuda yardimci olursaniz sevinirim.
Alman araçlarının sileceklerini SWF üretir, piyasaki pek çok aracın da sileceklerini swf üretir, Mercedes, BMW, VW/Audi vs.. pek çok aracın orjinal ekipman üreticisidir. Bosch silecek alacağınıza ucuz markaları tercih edin, bosch ‘un adı kaldı ciddi anlamnda kaliteyi düşürdüler..

Alman araçlarının sileceklerini SWF üretir, piyasaki pek çok aracın da sileceklerini swf üretir, Mercedes, BMW, VW/Audi vs.. pek çok aracın orjinal ekipman üreticisidir. Bosch silecek alacağınıza ucuz markaları tercih edin, bosch ‘un adı kaldı ciddi anlamnda kaliteyi düşürdüler..
Hocam bosch markasının tüm ürünleri için söylediğinize katılıyorum ama silecek konusunda aerotwinden aşırı memnunum aracım daha 3.000 km de iken orjinalleri söküp attım aerotwine geçtim 82.000 km oldu daha ilk günki gibi temizliyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Evet öyledir. Ayrıca Rbw ucuz idare eder. Şuan aracımda Bosch Aerotwin kullanıyorum tavsiye ederim. Bulunduğum bölgeden dolayı silecekleri yazlık ve kışlık 2 set kullanıyorum 🤭😉

@Kysr038 pişman olmayacaksın :)  
Bugün geldi taktım güzel siliyor. Fiyatına göre çok iyi  :D

Eski silecekler kapalı pozisyonda iken içerden görünüyordu, bunda öyle bir problem de olmadı tam uyumlu..

Teşekkür ederim tavsiyen için abi 🙏

Ben gecen sene yetkili serviste degistirmistim on arka toplam 100tl tutmustu.tabiki eco serisiymis nerdeyse 1 yil olcak memnunum 

@Musaaksoy Swf silecekleri tavsiye üstüne bir kere aldım ve bir daha asla almam, belki şans işidir bilemiyorum ama ben memnun kalmadım, özellikle çalışırken tam kalktığında A sütunundaki suları tekrar geri çekiyordu, sonrasında hemen değiştirdim ve bosch aerotwin aldım, çok memnunum.

Metro marketlerde bu aralar valeo silecekler var güzel üründür vw araçların çoğununda orijinal sileceği valeo’dur ( belki hepsinin öyle emin değilim ) tercih edebilirsiniz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Antalya Başaran 250tl dedi. Üretici SWF mi cevabına yorum alamadım.. Satışa bakan arkadaşlar da enteresan..

En iyi silecek serviste satılan orijinal silecek

Ama alırken özellikle belirtip ekonomi serisi olmayan, normal seri silecekten alın

Belirtilmediğinde direkt olarak parça kodu ''JZW'' ile başlayan ekonomi serisi silecekten takabiliyorlar

Hem ömür hem de çalışma kalitesi olarak en iyisi orijinali

Ayrıca aracınızın yaşına göre zubizu indirimi de silecekte geçerli.

@Franquaz Servisteki sileceğin üreticisi SWF hocam

Yeter ki parça kodu ''JZW'' ile başlayan ekonomi serisi silecek olmasın

@yer_ucagi_34 İndirim olmadığını, iş emri açılması dahilinde indirim olabileceğini belirtti.. Satıştaki arkadaşın mı acemiliği

Geri
Üst Alt