Tek Kapı Golf 7 Highline

ycetin

Katılımcı Üye

İsim
Yasin Çetin
Arkadaşlar Selamlar,

Aşağıda paylaşacağım aracın sahibi ile uzaktan yakından ilgim yoktur. Eğer forum üyesi ise aracını paylaşıyorum beni affetsin.

İlk defa golf 7 tek kapı gördüm ve çok beğendiğim için forum üyeleri ile paylaşmak istedim. Aynı zamanda araç sarı sitede ilanda. Belki nasibi buradan çıkar vesile olmuş oluruz. 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-tek-kapi-golf-7-1.4-tsi-140-hp-act-dsg-highline-full-plus-full-bayi-872087687/detay

image.png

@ycetin heyecanlanmadık değil vallahi. bir discovery retrofiti yapar yükler baska da bir şeyine dokunmadan binerim ben buna  :D  Doğuş oto maslak çıkışlı mı acaba gerçekten çok merak ediyorum ayrıca

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben de heyecanlandım :) Çok hoşuma gitti...

Bu aracın sahibi benim 2015'de Dynaudio almamı sağlayan kişidir. Tabi aynı kişi mi bilmiyorum, belki arada satılmıştır. Yine aynı şekilde başka bir Golf forumu vardı. Oradaydı bu abimiz, opsiyonları ile tek kapısı ile.

9VH opsiyon kodunu öğreten budur. Yanlış hatırlamıyorsam aracın 1/3'ünü kapora olarak vermişti. Doğuş 1.4 TSI'da tek kapının çok ekstra bir opsiyon olduğunu düşünüp, aracı sonra almaktan vazgeçmesinden korkmuş.

Bu aracın sahibi benim 2015'de Dynaudio almamı sağlayan kişidir. Tabi aynı kişi mi bilmiyorum, belki arada satılmıştır. Yine aynı şekilde başka bir Golf forumu vardı. Oradaydı bu abimiz, opsiyonları ile tek kapısı ile.

9VH opsiyon kodunu öğreten budur. Yanlış hatırlamıyorsam aracın 1/3'ünü kapora olarak vermişti. Doğuş 1.4 TSI'da tek kapının çok ekstra bir opsiyon olduğunu düşünüp, aracı sonra almaktan vazgeçmesinden korkmuş.
Arabasını alırken yaptığı opsiyonlar şunlarmış, 

Golf 1.4 TSI ACT 140 PS Highline Tiptr. (Tek Kapı)

Saf Beyaz/Panoramik açılır cam tavan/Bi-Xenon farlar, LED gündüz farları ve Dinamik Far Asistanı/LED arka stoplar ve elektrikli katlanır yan aynalar/Dinamik Light Assist/Renkli ekranlı çok fonksiyonlu yol bilgisayarı/Geri park kamerası/Kış paketi/Adaptif şasi kontrolü "DCC" ve Sürüş profili seçme/18" Durban aluminyum alaşım jantlar/Yer tasarrufu sağlayan stepne/Sound system DYNAUDIO Excite

İsmi Murat'dı. Plaka hala aynı, başkasına satılmış sanırım arada.

Çok iyiymiş fakat ;

Arka koltuk kısmını çok merak ettim bizim ufaklık rahat eder mi acaba ?:)

Benide heveslendirdi maşallah 

Alana satana hayırlı olsun güzelmiş...

Dünyanin en sacma iki arabasi:

1. Golf variant (alltrack dahil)

2. Golf tek kapi HB

Almanyada bile cok yok

Çok hoşuma gitti araç

Acaba bunun boyutları Hb ile aynı mı tamamiyle

Bu aracın sahibi Mustafa bey, grupta paylaşmıştı sanırım satılığa çıkarmış :)  

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben bu aracı yolda görmüştüm. Birşeyler eksik kalmış gibi duruyor, tek kapı ama o hat çıplak sanki marşpiyel olsa hatta rline olsa daha başarılı bir görüntü olurdu.

O değilde sağ ön kapı değişik yazmış ama arabanın sağında başka kapı yok özellikle sağ diye belirtmesi adamı işkillendirir 🙂

Geri
Üst Alt