Bluetoothlu medya mikrofonu.

snr1905

Üye
İsim
Soner
Arkadaşlar hayırlı akşamlar cümleten. Araca şu cihazdan taktım herşeyi hallettim yalnız araçta (2015 Comfortline) mikrofon olmadığı için gelen aramaları haliyle cevaplamak sıkıntılı oluyor. 

Acaba linkteki ürünü alsam cihazın arkasına uygun yerlere kablo uçlarını kesip taksam (mic. + - yerleri cihaz üstündeki etiketteki şemada yazıyor) mikrofon eksiğimi çözebilir miyim? Burada elinde olan biri varsa alışverişimizi de yapabiliriz.

Yardımlarınızı bekliyorum...

Link

cihaz.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ekran hayırlı olsun. Ekranınızda renk yok dikkatimi çekti. Ambiyans aydınlatma kısmına baktınız mı ? 

@uranusgrey_golf Evet takınca baktım kurcaladım aydınlatmada sadece kısma-açma var renk yok. Albüm kapağı da çıkmıyor sizdeki gibi :(

@uranusgrey_golf Evet takınca baktım kurcaladım aydınlatmada sadece kısma-açma var renk yok. Albüm kapağı da çıkmıyor sizdeki gibi :(
İstanbuldaysan eğer @zulalyol Abi ambiyansı açar. Albüm kapağı her müzikte olmaz. USB de müzikte albüm kapağı mevcutsa çıkıyor. 

[mention=11839]HONEY[/mention] Şimdi oldu mu abi [emoji4]
Olacak isallah

@İlker34 uzatma lazım birde değil mi 😄 onu da başkasından buluruz ya. Sizdekine ne kadar istiyorsunuz?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar hayırlı akşamlar cümleten. Araca şu cihazdan taktım herşeyi hallettim yalnız araçta (2015 Comfortline) mikrofon olmadığı için gelen aramaları haliyle cevaplamak sıkıntılı oluyor. 

Acaba linkteki ürünü alsam cihazın arkasına uygun yerlere kablo uçlarını kesip taksam (mic. + - yerleri cihaz üstündeki etiketteki şemada yazıyor) mikrofon eksiğimi çözebilir miyim? Burada elinde olan biri varsa alışverişimizi de yapabiliriz.

Yardımlarınızı bekliyorum...

Link

Ekli dosyayı görüntüle 39128
@snr1905 

Hocam cahilliğimi mazur görün, herkes biliyor sanırım ama ben detayı farkedemedim 🙂 7.5 orijinal multimedyası mı bu, klasik çin işi mi?

Çin'den gelen cihazlarda bütünleşik mikrofon var biliyorum, cihaz Çin de mikrofonun kalitesinden mi memnun değilsiniz acaba sıkıntıdan kastınız o mu diye sormak istedim.

Geri
Üst Alt