18 inc durban jant Hk.

Ezkey671

Üye
İsim
Aydın
Herkese merhaba,

18 inç durban jant arıyorum, alınabilecek yer  olarak nereyi tavsiye edersiniz güvenilir.

birde bunların sahibinden.com’a baktığımda özelliklerinde ofset yazıyor bu ne anlama geliyor kaç olmalı?

yardımlarınızı bekliyorum.

teşekkürler,

Herkese merhaba,

18 inç durban jant arıyorum, alınabilecek yer  olarak nereyi tavsiye edersiniz güvenilir.

birde bunların sahibinden.com’a baktığımda özelliklerinde ofset yazıyor bu ne anlama geliyor kaç olmalı?

yardımlarınızı bekliyorum.

teşekkürler,
merhaba düşünürseniz link bırakıyorum
https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-jant-lastik-orijinal-18-durban-jant-takimi-872238657/detay/

@ByTKN hocam attığınız linkte farklı farklo çok jant çıkıyor. Farklı bi boyutla atma şansınız varmıdır

Hocam, Replika alacaksanız, farklı kalıpları var buna dikkat etmeniz gerekiyor. ET'sinde sıkıntı yok. 

image.png

Majör fark kolların birleşim yerinde. Piyasada Yerli olarak üretilen hemen hemen tüm modeller daha ince kollu, orjinal tokluğunu ve duruşunu vermiyor. SHLK olanlar orjinale en yakın olanlar. 

@Aliiii çok teşekkür ederim hocam paylaşımın çok iyi. Sshibinden de arıcıoğlunun jantlarını gördüm fikrin varmı bu konuda acaba

Geri
Üst Alt