Orijinal Jantları Parlak Siyah Boyattım | Polisaj Yaptık | Seramik Kapladık (Gtecniq C5) | Vlog

Çoktan izlendi kral, ama video çat diye bitmiş o biraz değişik olmuş 😂 parlak lastikler de görmek isterdik 👍

Ya neden oyle olmus acaba hissiyat, muzik bitince bende videoyu bitirdim😂

image.jpeg

image.jpeg

D109B6D4-CEDF-470A-8B4C-ABF67065C7FC.jpeg

0485A305-D5FC-4969-AA41-77116720E92B.jpeg

D763A6AF-EFB2-4FD5-9375-794A401BFB71.jpeg

031CF680-5954-4781-B9E9-4A787A8F4518.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Orjinal dijona böyle bir işlem uygulatmak istesek ortalama maliyet bugün itibari ile ne kadar oluyor Mert ? Ayrıca çok güzel olmuş ben bayıldım. Gri ile siyah uyumunu zaten beğenmeyen yoktur şu Evrende 😂

@tuncer_2632 Al benden de o kadar, içmeden kafayı bulmuş gibi olduk. şöyle iki tane düzgün resim atsa da net olarak baksak. dimi :D  

@mehmetmert Güzel olmuş ellerinize sağlık, ayna kapaklarını da siyah yaparsanız daha da uyumlu olacaktır. (düz foto bekliyoruz) :D  

@mehmetmert yalnız boya yapan yer 10 numara yapmış, tertemiz işçilik. maşallah  :masallah:

@mehmetmertGTD'den gelen alışkanlık reyiz jantları parlak siyah yapmadan rahat edemiyor :))

Ama fena durmuş, Golf'tekinden daha çok yakışmış ve plastidip yerine boya oluşu da cabası

Fotograflar koydukca yamuldu sinir oldum, neden oyle anlamiyorum (telefonda duz)  :)  Neyse kopyala yapistir yaparak cozdum.

Maliyet:

Boya 750₺, orijinalden daha hassas ve kolay ciziliyor, ayrica portakal kabugu gorunumude fazla. Deger mi evet deger ama dikkati bakinca fabrikayon gibi degil.Cunku boyanin ucuzunu aliyorlar, fazla olsun diye tinerini cok koyuyorlar, icine sertlestiricisini az koyuyor...vs yani asla karisim oranlarina uymuyor ustalar(ben 20 yillik boyaciyim gozumle ayarlarim muhabbetinden) o yuzden orijinal kalitesini zaten beklemiyordum. Bu fiyata anca bu kadar bence, cogu standart kullanici anlayamaz .

Boyadan sonra zimpara ile portakal kabugunu goturup, polisajlada finish yapmak lazim ama janta zimpara abarti olurdu bence.

Gtecniq c5 200₺ İnternette, polisaj icin iscilik tam soyleyemeyecegim cunku jantin tipine gore degisebilir ama min 140-150₺ diyebiliriz.

Aynalara vakit bulursam folyo degilde, sulu carbon kaplama yaptirabilirim. Yada siyaha boyatirim bilmiyorum ama yapmam lazim :)  

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt