seyahat&gezinti tavsiye öneri.

Rota üzerindeki en keyifli ve manzaralı yolu dahil etmemişsiniz [emoji20]

Tekirdağ’dan Şarköy tabelalarını takip edip Uçmakdere’den muhakkak geçiniz.
Dikkate alacağım bunu [emoji1360][emoji1360]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Rota üzerindeki en keyifli ve manzaralı yolu dahil etmemişsiniz [emoji20]

Tekirdağ’dan Şarköy tabelalarını takip edip Uçmakdere’den muhakkak geçiniz.
O yol tam motosiklet icin

Asfalt kalitesi süper dur fotom vardi bulursam atarim hehe

Kesinlikle o yol da rotaya dahil edilmeli

Ucmakdere asfalti cok keyifli virajlar

4000c0f428af78ca00a9f13a286a9968.jpg

@musiqzz hava da tam yol yapmalık bir hava, Yoldaki trafik kurallarına ve işaretlerine uymayı unutmayalım. (birbirinize gaz verip arabayı da bu gaza ortak etmeyin. :) iyi yolculuklar.

[mention=8561]musiqzz[/mention] hava da tam yol yapmalık bir hava, Yoldaki trafik kurallarına ve işaretlerine uymayı unutmayalım. (birbirinize gaz verip arabayı da bu gaza ortak etmeyin. [emoji4] iyi yolculuklar.
Çok teşekkürler, bütün trafik kurallarına uymaya çalışacağım aynı zamanda seyahat boyunca çektiğim fotoğrafları bu konuya eklemeyi düşünüyorum

@musiqzz ooo benim rota

Güzergahta ;

Truva süt ürünleri: Antep fistikli peynir helvasi Canakkale izmir otoyolunda istanbul'a dönüste feribotlara gelmeden önce Alpetten sonra fabrika satis yeri, Erenköy

Gelsüt : Sade firinlanmis Peynir helvasi, Geliboludan istanbul'a dönerken,  Shell'den hemen sonra fabrika satis

Camlica süt ürünleri: Tacettin Temel Ezine peyniri, ezinede, istanbul istikameti

Öztürkler: 444 ezine peyniri, ezinede, istanbul istikameti

Yamanlar peynircilik: Koyun-keci-inek karisik peyniri, eksi mayali ekmegide güzel, tekirdag malkara

Radarlar!!!!! Güzergahtakiler E-87

Ilk önce yandex'i acin

Tekirdag malkara sabit radar

Koruköy sabit radar

Ezine'nin heryeri radar!!!

Edirne-Kesan polis pusuya yatiyor
Hocam Ezine giriş çıkış foto kamera var.Flaş patlıyor.Sınır 70.

@Beyransever sinir 50 olamasi lazim, 2 tane cezam var :) ayrica isiklarada dikkat etmek lazim, orada da radar var, adamlar heryere radar koymuslar, abartmiyorum 300 metre icersinde 4-5 radar var sagli sollu

@Beyransever sinir 50 olamasi lazim, 2 tane cezam var :) ayrica isiklarada dikkat etmek lazim, orada da radar var, adamlar heryere radar koymuslar, abartmiyorum 300 metre icersinde 4-5 radar var sagli sollu
Benim anlamadığım Tekirdağ Trakya sayılmıyor sanırım. Yıllardır İstanbul Tekirdağ gider gelirim bir ceza yemedim hız kuralına uymamama rağmen. Tekirdağ dan sonra dediğiniz gibi ceza yağıyor 

@Alpyaman Tekirdag'da hic ceza yememek!!! Madalya'yi getirin!!! :) Malkara'da da 2 tane cezam var. Edirne-Tekirdag hem hiz koridoru hem sabit radar hemde pusu radar, heryerde...

Normalde hic ceza yemem ama son 2.5 yilda abartmiyorum en 10 tane cezam var, hepside siniri %20'ye kadar gecmisim, mesela sinir 50, 62 ile yemisim, sinir 70 kmh 80 ile yemisim, hic hizli sürmem ve kurallara uyarim ama adamlar nereye pusu atilacak iyi biliyorlar

Moderatör tarafında düzenlendi:
[mention=9067]Alpyaman[/mention] Tekirdag'da hic ceza yememek!!! Madalya'yi getirin!!! [emoji4] Malkara'da da 2 tane cezam var. Edirne-Tekirdag hem hiz koridoru hem sabit radar hemde pusu radar, heryerde...
Normalde hic ceza yemem ama son 2.5 yilda abartmiyorum en 10 tane cezam var, hepside siniri %20'ye kadar gecmisim, mesela sinir 50, 62 ile yemisim, sinir 70 kmh 80 ile yemisim, hic hizli sürmem ve kurallara uyarim ama adamlar nereye pusu atilacak iyi biliyorlar

Anlaşıldı, tekirdağ tarafında 50 yi geçmememiz gerekiyor sanırım ...

@musiqzz fotolar ile beraber, izlenimleriniz yolda karşılaştığınız iyi ve kötü tecrübelerinizi burada paylaşmanız bence çok iyi olur. sizden sonra gideceklere de rehber niteliği taşır.

@krym 

@Alpyaman Tekirdag'da hic ceza yememek!!! Madalya'yi getirin!!! :) Malkara'da da 2 tane cezam var. Edirne-Tekirdag hem hiz koridoru hem sabit radar hemde pusu radar, heryerde...

Hocam benim Tekirdağ dediğim Tekirdağ il sınırı (merkez) ile İstanbul il sınırı (Marmara Ereğlisi)arası yani Tekirdağ çıkışı değil

Hava durumuna baktık pazartesiden itibaren yağmurlu gösteriyor o yüzden bu gece yola çıkmaya karar verdik gelişmeleri ve fotoğrafları paylaşacağım.

Hocam ticari araçlar için 50, binek araçlar için 70.Eğer böyle değilse benim ceza da yoldadır. 😂

@Beyransever bende tam emin degilim, panik yok :) ben artik 30kmh ile radarin önünden geciyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt